Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » Aukce bankovek Aurea 2011.

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce bankovek Aurea 2011.

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
položka 530 se stáhla jen proto, že o ni měl velký zájem Miciko, tak mu ji dali pryč! ;) :mrgreen:


Tak tak. Keby som držal jazyk za zubami, možno by sa teraz parádilamedzi ostatnými sériami. ;)
Registrovaný uživatel
Jirko mám typ pro sběratele bank. vzorů , č.a. 1592756684
Registrovaný uživatel
Neviete náhodou niekto, s kým sa to Jirka 72 byl o tie bankové vzory?

Mám dojem, že minulý rok tam bol aj ako predajca a tento rok tam nechal skoro dvesto-tisíc.... :shock:
Registrovaný uživatel
I letos tam prodával, vpravo v rohu, ale jméno neznám.
Registrovaný uživatel
ne vpravo, ale vlevo vzadu v rohu s nějakou dívenkou.
Registrovaný uživatel
Už si spomínam. Minulý rok mal slušné ceny aj ponuku. Teraz to bolo slabšie.
Moderátor
katalog vo formate PDF:
www.numpszi.com/aurea36-small.pdf
Registrovaný uživatel
Miciko napsal
Neviete náhodou niekto, s kým sa to Jirka 72 byl o tie bankové vzory?

Mám dojem, že minulý rok tam bol aj ako predajca a tento rok tam nechal skoro dvesto-tisíc.... :shock:


tento ukrajinec má nicka "xicek" a vloni měl jiný nick. Jirka říkal, že to kupoval všechno pro někoho a měl brát i legionáře, ale limit byl už moc vysoko! ;) Nechal tam cca 175tisíc! :shock:
Registrovaný uživatel
trava napsal
To jsou věci. a teď vážně, budeš bankovky skenovat a někde ukládat ,


jo,jo, vyhledove urcite, musim hlavne setridit hromady (vetsinou postahovanych) obrazku ...
Registrovaný uživatel
numpszi napsal
katalog vo formate PDF:
www.numpszi.com/aurea36-small.pdf


K položce č.93 jen chci říci, že je to padělěk a za tak vysokou cenu! Numpszi, to je ta má, co jsem ti posílal nedávno foto! ;)
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Miciko napsal
Neviete náhodou niekto, s kým sa to Jirka 72 byl o tie bankové vzory?

Mám dojem, že minulý rok tam bol aj ako predajca a tento rok tam nechal skoro dvesto-tisíc.... :shock:


tento ukrajinec má nicka "xicek" a vloni měl jiný nick. Jirka říkal, že to kupoval všechno pro někoho a měl brát i legionáře, ale limit byl už moc vysoko! ;) Nechal tam cca 175tisíc! :shock:


ano, mel tam i limit na legionare ... netusim, pro koho drazil, ale dost veci se mu povedlo
Registrovaný uživatel
Vloni přítel na telefonu, letos jirka+xicek, kdo to bude za rok? :shock:
Registrovaný uživatel
Tak predsa to bol xiček. Mal som malé tušenie, ale nebol som si istý.
Registrovaný uživatel
příští rok jim to natřem / Tráva + Mischel / souhlasíš.
Registrovaný uživatel
docela bomba je nouzovka pol.č.297 za 70000Kč +polplatky, pokud ted nejde o překlep třeba o nulu...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
trava napsal
I letos tam prodával, vpravo v rohu, ale jméno neznám.

Alex Kanuka je jeho meno
Registrovaný uživatel
eminka3 napsal
trava napsal
I letos tam prodával, vpravo v rohu, ale jméno neznám.

Alex Kanuka je jeho meno


Alex Kaňuka a bydlel cca 100m ode mě, ale prý se odtěhoval před měsícem! Byl si u mě pro bankovku "koldapaja" a říkal, že sem jezdí k"xickovi". ;) On dělá také mince.
Registrovaný uživatel
U té nouzovky jsme se taky nestačili divit, cena je správná. Někdo nevěří cenám děrovaných bankovek, někdo nechápe ceny nouzovek. I některé bony byly vysoko. Prostě si každý přišel na své.
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
eminka3 napsal
trava napsal
I letos tam prodával, vpravo v rohu, ale jméno neznám.

Alex Kanuka je jeho meno


Alex Kaňuka a bydlel cca 100m ode mě, ale prý se odtěhoval před měsícem! Byl si u mě pro bankovku "koldapaja" a říkal, že sem jezdí k"xickovi". ;) On dělá také mince.
Tak to semá Aurea na co těšit, zvláště když nabízí 5 hal 1924 a další špeky.
Registrovaný uživatel
trava napsal
příští rok jim to natřem / Tráva + Mischel / souhlasíš.


Zdenku, přijedu na brigádu do sklepa na bankovky ;) a snad něco většího příští rok zaberu! :mrgreen: Drobečky sbírám na Aureii, už druhý rok za sebou! :'( Ale udělal jsem 7položek, kdo udělal více(jirka+xicek se nepočítají)! :P
Registrovaný uživatel
Já i když se potěším na pěknou perforací se snažím spíš nakupovat a zlepšovat stavy neperforovaných kousků, ale těch tam letosmoc nebylo, pro mě. Snad se příští rok polepší.
Registrovaný uživatel
To jsem chtěl udělat letos, zlepšit některé stavy neperforovaných, ale ceny byly úplně mimo realitu! :shock:
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
trava napsal
příští rok jim to natřem / Tráva + Mischel / souhlasíš.


Zdenku, přijedu na brigádu do sklepa na bankovky ;) a snad něco většího příští rok zaberu! :mrgreen: Drobečky sbírám na Aureii, už druhý rok za sebou! :'( Ale udělal jsem 7položek, kdo udělal více(jirka+xicek se nepočítají)! :P


bony se také nepočítají, bavíme se o bankovkách... :twisted:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
trava napsal
Já i když se potěším na pěknou perforací se snažím spíš nakupovat a zlepšovat stavy neperforovaných kousků, ale těch tam letosmoc nebylo, pro mě. Snad se příští rok polepší.


Zlepsovat stavy neperforovanych, to me kolikrat odradi ... treba 500/1929 pretisk S.Stat, ten mam ve stavu 2-, ale kdyz pak vidim, kolik sel ve stavu 1 (jiste si vzpomenete u Klima za 60000), tak si jeste rad ten horsi stav necham.
Podobny priklad je dalsi pretisk 100/1931, tam mam rekneme "3", na Aurea byla vloni "0", ovsem takova podivna prana/neprana za 30 tisic ...
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
mischel13 napsal
trava napsal
příští rok jim to natřem / Tráva + Mischel / souhlasíš.


Zdenku, přijedu na brigádu do sklepa na bankovky ;) a snad něco většího příští rok zaberu! :mrgreen: Drobečky sbírám na Aureii, už druhý rok za sebou! :'( Ale udělal jsem 7položek, kdo udělal více(jirka+xicek se nepočítají)! :P


bony se také nepočítají, bavíme se o bankovkách... :twisted:


Bony byly právě ty drobečky, když bankovky, tak jsem zabral 3položky! :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 >

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » Aukce bankovek Aurea 2011.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1