Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » Aukce bankovek Aurea 2011.

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce bankovek Aurea 2011.

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Otevírám nové téma k téměřaktuální aukci papírových platidel konanou 30.4. a 1.5. 2011. Chci se všech bankovkářu zeptat co říkáte na nabídku. Podle měb, kdyby nebylo bankovních vzorů, tak by to nebyla žádná sláva. Jak to vidíte Vy.
Registrovaný uživatel
Ahoj. Tak po minuloročnej dobrej ponuke - čo sa týka počtu čsr bankoviek je tento rok až na pár svetlých výnimiek slabý. Nebyť už spomínaných bank. vzorov, ani by nebolo načo pozerať. :?
Registrovaný uživatel
Doufám, že si každý našel své favority mezi položkama?! ;) Je to tento rok celkem velká bída, už asi není moc bankovek do aukcí, co sběratelé dávají! :shock: V dalších letech to nebude asi lepší! :(
Registrovaný uživatel
Je to zajímavé, Klim nemá taky věci do aukce, kdoví, jestli nějaká letos bude. Aurea měla na aukci PP vcelku slušnou nabídku na stole, tak jsem si říkal, že aukce bude nabitá bankovkama, ale pocit z nabídky je velmi smíšený. Jinak určitě se přijedu na aukci podívat, doufám, že " přítel na telefonu, bude mít poruchu.
Registrovaný uživatel
Naposledy si tušim ty spomínal rušičku na signál. Už si nejakú zohnal? ... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Mezi silné favorita patří pol. 329 !!!, ale bojím se, že to bude nářez.
Registrovaný uživatel
Tento rok, toho moc nemá přítel na telefonu na nákup! ;) Spíš, jak se poznáme na aukci? ;)
Registrovaný uživatel
Medzi sviatočným odpočinkom a venovaniu sa priateľke som študoval aj katalóg. Našiel som pár chýb, zrejme tlačových, ako napr. pol. 528 na obrázku séria M 14, v popise M 20, 526 popis P 85, na obrázku P 86 a podobne. Pri položke 339 je na obrázku séria E, v popise D atď.

Skôr ma zaujala pložka 525. Číslo bankovky 731 276, séria R 74
Minulý rok položka 787 R 74 , číslo 731 124, takže ten rozptyl nieje až taký veľký. Buď ich bude viac, alebo boli pod sebou alebo niečo podobné. Neviem presne, ako boli tlačené a ich počet v hárku, ale kto má lepšie vedomosti, mohol by mi poradiť.

Pri položke 530 je séria K 13, tak ako minulý rok, čísla sú však dosť rozdielne. Skôr ma zaujala rozdielna farba bankoviek K 05 a K 13, ktorá je voľným okom pozorovateľná.
Registrovaný uživatel
Ta bude velmi zajímavá a také 351, tu vidím na 6ti místné číslo! :shock:
Registrovaný uživatel
Na tú sa chystá Tráva. Či sa mýlim? ;)
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Tento rok, toho moc nemá přítel na telefonu na nákup! ;) Spíš, jak se poznáme na aukci? ;)


Aj kvôli tomu som poprosil Zděňka, aby založil túto tému. Rád niektorých z Vás osobne spoznám. To že bude väčšina starších. bradatejších a zrejme aj okuliaroch mi moc nepomôže. Minulý rok to dopadlo tak, že som si nakoniec z viacerými písal, ja som bol ten a ten, ja z priateľkou, ja v takom tričku a pod. Nerád by som tak dopadol aj tento rok.

Takže návrhy:
Registrovaný uživatel
K04 je také tmavší, než ta K13! ;) Zdenek ji má už vytištěnou doma ve sklepě! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Styčným důstojníkem bude asi Jirka72, ten mi vloni představoval Zdenka! ;) Nějak to musíme do pátku dát dohromady! ;)
Registrovaný uživatel
JJ, preto to už riešime teraz, aby sme to stihli. Mne zasa Zděnek ukázal pár predajcov, tak som bol rád. ;)
Registrovaný uživatel
Jen jestli Jirka dorazí. Jinak je to složité, před aukci hrabeme v bankovkách na stolech v předsálí a při aukci se ehodí moc rušit. Dnes je to trochu zjednodušené tím, že bankovky pro mě zajímavé začínají až od položky 308. Někdo samozřejmě bude dražit i dřív, ale malá tolerance volného času se určitě najde. Já bych navrhoval před zahájenímaukce / cca 15 min/ tzn. 8,45 se sejít někde u vchodu do sálu a vzájemně se představit.
Registrovaný uživatel
Miciko napsal
Na tú sa chystá Tráva. Či sa mýlim? ;)

Chystat se můžu, ale teď není peněz. Takže ji přenechám kolegům. Cenu si netroufám typovat, ale cítim tam cca 200.000,- č.
Registrovaný uživatel
Ja súhlasím. Do položky 308 bude dosť času od tej 8:45 aspoň na akú takú debatu. A po skonjčení môžeme pokračovať. Snáď sa dnes alebo v týždni aj Jirka ozve a potvrdí účasť.
Registrovaný uživatel
trava napsal
Miciko napsal
Na tú sa chystá Tráva. Či sa mýlim? ;)

Chystat se můžu, ale teď není peněz. Takže ji přenechám kolegům. Cenu si netroufám typovat, ale cítim tam cca 200.000,- č.


Také se chystám na nějaké položky, zlepšit stavy, nebo budu jako statista poslouchat, jak to přítel na telefonu plení za nás! :shock: Psal jsem 6ti místná suma, že to bude, ale kolik bude konečná, to netroufám tipovat! 8) Jirka určitě dorazí, nebo bude mít áčko! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Jestli se nebude připravovat na nedělní 1.májový průvod !!!
Registrovaný uživatel
Ja ako stále nedorazím, hoc rád by som Vás všetkých spoznal aj osobne. Pokecajte aj za mňa ;)
Registrovaný uživatel
Nojo, já s ním mám jít na ten průvod, snad zežene nějaká mávátka, abychom tam nebyli na dvě věci! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Tiež si myslím, že budem iba štatista, Keďže ponuka nieje až taká veľká, viacerý sa zrejme odviažu k vyšším sumám. Ak získam tri položky, budem zrejme viac ako spokojný. ;)
Registrovaný uživatel
openroad napsal
Ja ako stále nedorazím, hoc rád by som Vás všetkých spoznal aj osobne. Pokecajte aj za mňa ;)


Budeme držet minutu ticha, za nedorazivší kolegy zde z blogu! :mrgreen: Zdenku, už to mám, přítel na telefonu je OPENROAD!!!!!!!!!!!!!!!! ;)
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
openroad napsal
Ja ako stále nedorazím, hoc rád by som Vás všetkých spoznal aj osobne. Pokecajte aj za mňa ;)


Budeme držet minutu ticha, za nedorazivší kolegy zde z blogu! :mrgreen: Zdenku, už to mám, přítel na telefonu je OPENROAD!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Dúfam, že tohto roku už nebude taký nedoplatok za paušál, už som sa zabezpečil O2 - neobmedzené volania do zahraničia. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Celkem by mě zajímalo, kolik ho stál vloni ten hovor s licitátorama, určitě to bylo pěkně mastné! :shock:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » Aukce bankovek Aurea 2011.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1