Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Vykupminci.cz
Numisargo

aukce na Aukru

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 191 192 193 194 195 196 197 198 199 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jednou jsem předmět za korunu prodal, kupec byl mile překvapen...
_______________
Moderátor
Bertík: Tu Jihlavu jsi vyhrál Ty? ;)
Registrovaný uživatel
:mrgreen: Ano.
Moderátor
Ty pacholku. :lol: Kdybys věděl, jakej mám drobákovej absťák, ale gratuluju.
Registrovaný uživatel
Díky za gratulaci. Mohu tvůj absťák trochu ukojit. Tu druhou orlici se sedmi pery ve chvostu ti mohu přenechat. Taky má svůj půvab. :lol:
Moderátor
Hoši bez fotek je to na prd, takhle soukromničit.. ;) :)
Registrovaný uživatel
Budou. Až pošťák dvakrát zazvoní. :lol:
Registrovaný uživatel
Barbare tady.
https://aukro.cz/jihlavsky-a-brnensky-peniz-6994984051
Moderátor
Bohužel (i když vlastně bohudík) tu už mám. :lol:
Moderátor
bertik-b1 napsal
Barbare tady.
https://aukro.cz/jihlavsky-a-brnensky-peniz-6994984051


👍 ;)
Registrovaný uživatel
ten "plovoucí konec" je co zase za ojeb na aukru.??
Chápu to správně, že mě bratříček pak může tahat donekonečna?
Registrovaný uživatel
Ano.
Registrovaný uživatel
Hm aukro jde úplně do pr... Už takhle tam nenakupuju pár let, teď jsem něco potřeboval...a na plovoucí konec jim fakt kašlu. To je bizár.
Registrovaný uživatel
proč??? mě to přijde fajn pro prodejce
Registrovaný uživatel
Jak fajn? Bratříčci kurvili aukce už takhle dost.
Nedává to smysl a není to fér.
Registrovaný uživatel
jaktože ne, je to jak normální sálová aukce...
kdo používá podvody, u toho nedražit, to je jednoduché
Registrovaný uživatel
Se sálovou aukcí to vůbec nemůžeš rovnat. Když k tomu připočtu, že na aukru si i po aukci kupec napíše "zrušení aukce, důvod nízká cena"..tak v kombinaci s bratříčkama to bude dost těžký..aukro se k tomuhle stavělo liknavě.
Nelíbí se mi to.
Registrovaný uživatel
Ale pro prodejce to jistě super je :D
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Se sálovou aukcí to vůbec nemůžeš rovnat. Když k tomu připočtu, že na aukru si i po aukci kupec napíše "zrušení aukce, důvod nízká cena"..tak v kombinaci s bratříčkama to bude dost těžký..aukro se k tomuhle stavělo liknavě.
Nelíbí se mi to.


prodejce napíše "zrušení aukce, důvod nízká cena" Jsem se upsal.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 30. 8. 2021, 17:49. »
Registrovaný uživatel
nevím, asi nakupujeme jinak a jinde
Registrovaný uživatel
S plovoucím koncem se prodejce přiznává k tomu, že mu už bratřříčci nestačí a musí to jistit dvojmo.
Registrovaný uživatel
Tu aukro me s temi bratricky take stve, ale dohledavani a hlidanu aukci jinde mi prijde oproti aukru dost casove narocne, nebo mate nejakou metodu jak se aukci ucastnit i jinde a nebylo to slozite na prohledavani a hlidani na nekolika webech? u aukra mam nastaveno co hlidat a chodi mail, jinde nevim jak to zjednodusit... diky
Moderátor
Janku napsal
Tu aukro me s temi bratricky take stve, ale dohledavani a hlidanu aukci jinde mi prijde oproti aukru dost casove narocne, nebo mate nejakou metodu jak se aukci ucastnit i jinde a nebylo to slozite na prohledavani a hlidani na nekolika webech? u aukra mam nastaveno co hlidat a chodi mail, jinde nevim jak to zjednodusit... diky

Tak jestli je jednoduchost nakupu pro Vas dulezita, tak je to bod pro aukro.
Ale jsou i jina kriteria, napr.:
- kvalita: mnoho prodejcu da na aukro material, ktery by aukcni firmy do aukce nevzaly (jinak receno veskery srot konci na aukru - to ale neznamena, ze vse na aukru je srot)
- cena: i kvalitni mince mnohdy konci na aukru, protoze ceny zde casto byvaji nejvyssi (jinak receno cim vice casu venujete hledani jinde, tim levneji koupite)
- popis: mnohdy nedpovida realnemu stavu, nadhodnoceni o 1-2 stupne je bezne
- zaruka a pripadne reklamace: jak u koho, je treba si velmi dobre vybirat prodejce (takze nakonec ten cas stejne musite investovat, a riziko spatneho nakupu je zde vzdy vetsi)
- riziko padelku: je take vetsi nez jinde
V pripade vazneho zajmu o numismatiku doporucuji uvazit clenstvi v CNS.
Registrovaný uživatel
Ano, se vsim souhlasim, ale to nemeni nic na tom, ze projizdeni aukci jinde je komplikovane a casove narocne, a mnohdy neprehledne, bylo by fajn, kdyby existoval system jako na aukru, a nevim co by clenstvi v CNS resilo, padelky se prodavaji i tam. Jinak s kritikou aukra souhlasim pokud jde o kvalitu atp.
Registrovaný uživatel
Nevím co pořád proti aukru mate. Na velkých aukcích se taky preprodavaji mince dokola. Pohyblivý konec není špatný, dávno jsem si zvyknul že když z Aukra něco chci, částo to musím prepalit. Častěji lépe seženu na ebay ale to jsou taky hodiny prostřený u PC. Obecně platí že numismatický špeky se na Aukru moc dobře neprodaji ale šrot a horší, nebo lacinější mince naopak dost draze. Kde jsou peníze, jsou i nepodstivci. Janku, je třeba si to vysedět. Když je v aukci v kategorii ausland/600 polozek proste je projedu všechny, protože tam často objevím to co hledám. Kord když každý jazyk nazývá ty mince co hledám po svém.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 191 192 193 194 195 196 197 198 199 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1