Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aurea aukce limitent

Vykupminci.cz
Numisargo

Aurea aukce limitent

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jak je na Aurea aukci koncem května možnost na jejich stránkách poslat Limitní lístek. Limit zde předpokládám znamená max. částku, kterou jsem ochotný dát za konkrétní položku? Stačí vyplnit, odeslat a moje limity se zúčastní aukce? A osobní vyzvednutí je možné v prodejně Aurea?
Moderátor
Ano, přesně tak. Limit je maximální částka, kterou jste ochoten za danou minci dát. V případě vydražení některé položky si buď mince můžete vyzvednout na prodejně nebo Vám je pošlou poštou na dobírku s celkovým vyúčtováním.
Moderátor
altjan napsal
Jak je na Aurea aukci koncem května možnost na jejich stránkách poslat Limitní lístek. Limit zde předpokládám znamená max. částku, kterou jsem ochotný dát za konkrétní položku? Stačí vyplnit, odeslat a moje limity se zúčastní aukce? A osobní vyzvednutí je možné v prodejně Aurea?

Pro upresneni - limit podavate na odklepnutou castku v drazbe, k te bude ale jeste pripoctena prirazka 17% jako odmena pro drazebnika a pripadne zasilaci naklady.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aurea aukce limitent

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1