Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Modelářství » Auticko zn.Solido

Vykupminci.cz
Numisargo

Auticko zn.Solido

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
dobry vecer prosim vas je zde nekdo kdo pomuze zjistit a jaky model auticka se zde jedna. Mam ho doma us nekolik let a tak si rikam ze bvch to konecne mohl zjistt jaky model auta to je?
Osobne to typuji na
Americke vojenske auto z roku 1930 -40 let znacky Solido dky za jakoukoliv info (

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak jsem trochu hledal na Google ohledne znacky Solido je Frankreich Firma jedna vubec z prvnich firem co zacala vyrabet Modelle auticek (1930) 1:43 to odpovidat auticko jsem zmneril 12/4/4 priblizne jedine co mne ted trochu mate je ze to asi nebude americky vojensky Model ( i kdyz si to popravde myslim podle vzhledu Auticka)ale na francouskou znacku Auta to podle mne nevypada? ? Citroën ? Tak snad mne nekdo poradi (
Registrovaný uživatel
Bohuzel zadna reakce skoda. Cekal l jsem ze nekdo zde z odborniku na tema zareaguje a pomuze mne o jaky Model se zde muze jednat ? Tak jsem jeste hledal na Google a zjistil jsem docela zajimave informace a osobne si myslim ze se zde muze !? jednat vubec o jeden z prvnich Modelu z roku 1932-38 ktere firma Solido zacala vyrabet coz by asi mohlo byt z pohledu sberatelskeho velice zajimave ?: zde posilam foto uplne prvnich modelu ktere firma vyrabela ( Prosim vas samozremne nic o modelech aut nevim proto budu rad za nejakou informaci ohledne toho modelu zde . Diky a popripade jakou by to mohlo mit hodnotu? Na foto jsem oznacil model myslim ze je identicky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pokud zde není odpověď, pak proto, že zde není kdo by znal odpověď. Na hračky existují speciální diskuzní weby, zkus je najít a zeptat se i tam.
Registrovaný uživatel
OK Dekuji za odpoved 👍
Registrovaný uživatel
Co ze ?? 🙄 no co bud nove auto nebo stare krasne auticko na policku 🚗👍😀 na Austina docela levne ne 😂😂😂

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Modelářství » Auticko zn.Solido

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1