Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Autor...

Vykupminci.cz
Numisargo

Autor...

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
zdravim, som absolutne bez vedomosti ohladom obrazov. Znamy sa dostal vo Francii k tomuto a chce mi to poslat, ked zaplatim postovne tak sa chcem spytat ci si to mam dat poslat. dakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nemělo by to být z roku 1903?
Registrovaný uživatel
Ja neviem z akeho roku to ma byt.., ja sa pýtam ci to ma aspon vyznam zaramovat!
Registrovaný uživatel
Jen rámuj !!! Pěkná pohádka-ale nechte si ji navečer!! Kdyby to byl H.Matiss tak cenu to má velkou a jiste by vám to poslal obyč.poštou !! :mrgreen: :lol:
« Poslední úpravu provedl(a) sd57 v 20. 5. 2019, 13:23. »
Registrovaný uživatel
Hezký padělek, jen padělatel je trochu blb. Dílo z roku 1903 má certifikát z roku 1901.
Registrovaný uživatel
https://www.artbusiness.com/sigwarn.html
Moderátor
No, obraz (olejomalbu) se jménem "Carmelina" skutečně Henri Matisse namaloval a visí v Bostonu v tamní galerii výtvarného umění.

Je skutečností, že speciální edice této malby v tištěné/grafické formě byly ve 30. letech minulého století se souhlasem Matisse vydány. První taková edice byla v r. 1935, ovšem nesignovaná a lze jí občas získat za cca 100-150 USD.

Otázkou však je, zda tehdy (v r. 1937) vznikla oficiálně a se souhlasem Matisse i nějaká signovaná a číslovaná edice, jejíž jeden exemplář zde máme k vidění...
Na ebay jsem objevil v nabídce ještě jeden další a to za cenu 3450 USD. Nikde jinde na oficiálních aukcích jsem však další exempláře nezaznamenal...
Já bych byl opatrný...
Registrovaný uživatel
myslite toto?

https://www.ebay.com/itm/Henri-Matisse-1937-original-print-hand-signed-with-certificate-resale-3450/163691702185?hash=item261cc927a9:g:ZEkAAOSw8L5c3LmZ

Staci se podivat do historie prodejce a je jasno. Takove cennosti a vydrazi se jenom za 100-200 USD...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Autor...

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1