Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše papírová platidla » Bankovky ČR

Vykupminci.cz
Numisargo

Bankovky ČR

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jen by mě zajímalo. Mám bankovky 1000,- Kč. Rok vydání 2008. Série L 11668733,L 11668734. Nikdy jsem nedržel série. Dotaz : Jsou něčím zajímavý ? Myslím pro sběratele. Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, série L je u tisícikorun již běžná, můžete je s klidem pustit zpět do oběhu.
Registrovaný uživatel
Pokud je někdo chce, tak vám je můžu dát.
Registrovaný uživatel
Gboox napsal
Pokud je někdo chce, tak vám je můžu dát.

Pokud dát tak je beru ,pokud prodat tak děkuji ne😀😀
Registrovaný uživatel
Já myslel, že logika je tam automaticky. Pokud možno, jsem často České Budějovice v pátek budu v Jihlavě.
Registrovaný uživatel
Zdravím, nebudu zakládat Nové téma, když se to týká našich bankovek, a třeba někdo bude vědět, nebo je přímo zaměstnanec ČS. Můj dotaz se týká tohoto kousku plastu jako pomůcka pro slabozraké - jak se to používá ? Je to na výstavce v ČNB, a na můj dotaz bylo odpovězeno, že se bankovka provlékne tím klipem a následně přeloží a na horní straně pak odečtem čárek zjistí nominál /prakticky tím jakoby změří šířku bankovky/. Jenže po testu 200 a 100 Kč to nejenže na čárky nevychází, ale konec bankovky je mezi čárkama...
Nevěděl by někdo ? Na netu není ani video, jak s tím má pracovat, pouze jen nic neříkající fotky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Naše papírová platidla » Bankovky ČR

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1