Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » barokní portrét s erbem

Vykupminci.cz
Numisargo

barokní portrét s erbem

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, uměl by někdo určit erb na barokním portrétu? Pak bych rád věděl, zda je lepší obraz nechat restaurovat, nebo ho nabídnout k prodeji v momentálním stavu, viz.fotografie. Děkuji za názory

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pokud myslíte toho rytíře, chce to kvalitní obrázek a pokud správně hádám, je to kříž? trochu popsat, potom možná něco určíme.
Registrovaný uživatel
Děkuji, lépe nafotím a pošlu. Fajn dny
Registrovaný uživatel
Dobrý den, lépe vyfotografovat erb se mi nepodařilo, ale podařilo se sunda zbytky lepenky a nalezl jsem info, odkud portrét pochází, teď už jen nalézt nějakou stopu k dnešním dědicům, poradí někdo? Google jsem zkoušel, ale marně :-(
Děkuji za vaše rady

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Zkuste WWW.palba www. valka.cz jsou tam kluci, chlapi i historici,. kteří se jistě ozvou. Když jste to již přepsal, vložte i sem kompletně jistě i zde jsou lidé, kteří se mohou podívat. Je to období válek a možná něco najdeme.
Registrovaný uživatel
Děkuji, pokusím se obrátit na výše uvedený odkaz. Jsem trochu "tupější", nerozumím této větě "Když jste to již přepsal, vložte i sem...". Ostatní nevidí všechny fotografie, které v tématu vidím já? Nechci zbytečně "zasekávat" prostor fotografiemi, proto ten dotaz :-(
FDJ
Moderátor
Když jste to již přepsal,............omlouvám se, myslel jsem ten název. nechce se mi to přepisovat, je nutný vždy přesný přepis pro hledání a mně se nechce zkoušet a hledat, neb některá písmena jsou nejasná.
Registrovaný uživatel
Na blindrámu je napsáno:
Antonius Roslav de Rosenthal (Antonín Roslav z Rosenthalu)
Schwiegervater d(es) Ant(onius) Godef(ried) Swieteczky d(e) Czerncžicz (Tchán Antonína Bohumíra Světeckýho z Černčic)
Auf dem Bild: Wappen der Roslav (Na obraze: Roslavův erb).
Písmo je novodobé (20. století) a je v něm chyba, jako kdyby pisatel neuměl německy.
Registrovaný uživatel
Děkuji za pomoc, budu se snažit poinformovat, jaký má mé "pátrání" průběh. Přeji Fajn dny :-)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » barokní portrét s erbem

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1