Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » Berlin 1936 odznak N.O.K.

Vykupminci.cz
Numisargo

Berlin 1936 odznak N.O.K.

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, mohu požádat o odhad. Znám pouze cenu odznaku pro sportovce - účastníky.Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pokud je na prodej, měl bych zájem... richter4@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Bohužel prodáno přes aukro 2000,-Kč. Není to slušné, ale navrhl byste více?
Moderátor
To myslite vazne? To neni jen o tom, ze to neni slusne, ono je to i protizakonne. Viteznym prihozem s vami kupujici uzavrel kupni smlouvu a vy ji chcete porusit kvuli tomu, ze vam nekdo nabidne treba o 500 vic. Neni vam hanba? Mimochodem, chcete kupujiciho rovnou okrast nebo mu aspon vratite penize? Z celeho srdce vam preju, aby na vas podal zalobu a aby vas to ve finale stalo mnohem vic, nez zisk z prodeje.
Registrovaný uživatel
Tak takto to vůbec není!!!!!!!!!!! Možná to zní blbě, ale dlouho jsem neznal a neznám doted HODNOTU ZBOŽÍ. Na Aukru jsem prodával poprvé a ten pán se zachoval dokonale a dost mi poradil. Pouze jsem nastřelil cenu nic víc a on i já jsme spokojeni.Chtěl jsem zjistit pouze reálnou hodnotu. Nikomu jinému bych to neprodával.
Uznávám, že tady to vypadá blbě. Pokud máte zájem, mohu to dokázat
Registrovaný uživatel
.........a vše posílám dobírkou.Jeho návrh na zaslání na účet jsem odmítl a poštovné hradím.
Registrovaný uživatel
Je to celkem rarita, dal bych mnohem víc...
Registrovaný uživatel
Mohu se zeptat jestli se další mohou lišit podle barev na stuze?
Registrovaný uživatel
Odznaků k OH 1936 bylo vydáno hodně druhů, různé stuhy, různá označení. Pokud máte něco konkrétního, ozvěte se mi na richter4@seznam.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Odznaky » Berlin 1936 odznak N.O.K.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1