Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Britská celina

Vykupminci.cz
Numisargo

Britská celina

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Obrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelem
Prosím, pokud má někdo katalog, o ocenění vyobrazené obálky s natištěnou známkou. Už dlouho ji mám schovanou s nadějí, že by snad mohla být cenná.
Moderátor
Pokud někdo neodpoví, pak zkus týden vydržet; katalog mám doma a za týden touto dobou už budu zase konečně na chvíli v ČR.
Registrovaný uživatel
To budeš moc hodný. Týden vydržím, když už jsem vydržel patnáct let, co tu obálku mám. Nemyslím si, že je ta obálka vzácná, ale nic o tom nevím.
Moderátor
Zákon schválnosti je neúprosný. Katalog mám v ruce, ale nezobrazují se mi tady obrázky. Zkus je tady dát ještě jednou.
Popaměti (tedy bez záruky) - pokud to byla královna Viktorie, reliéfní tisk v oválu nastojato, hodnota 1/2 p, barva modrozelená, rozměr obálky cca 136x80 mm, pak jde o obálku Michel U14A, katalogová hodnota neupotřebené je 1,50 Mi€.
Registrovaný uživatel
Davide, díky za ochotu. Popis sedí přesně. S cenou 1,50 Mi€ to bude asi ta nejobyčejnější obálka s královnou Viktorií. Obrázky se nezobrazují, protože mají nějakou chybu na serveru, kam jsem je umístil. Kromě toho mám doma rakouského žlutého Merkura, ale jde zřejmě o novotisk, protože má příliš široké okraje a je nepoužitý.
Registrovaný uživatel
Obrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelem
(Špatně jsem vkládal obrázky.)
Moderátor
Podle obrázku potvrzuji - jde o celinu Mi U14A.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Britská celina

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1