Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Broušený křišťálový půllitr se stříbrnou 10 Kč

Vykupminci.cz
Numisargo

Broušený křišťálový půllitr se stříbrnou 10 Kč

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
Otec lékař) to kdysi dostal od nějakého pacienta a já jsem dost váhal, jestli se tázat v rubrice mice či sklo...

Jde o pěkný broušený křišťálový půllitr, který má ovšem duté dno a tam je umístněna stříbrná prvorepubliková 10 Kč. Není tam zalitá, nýbrž volně pohyblivá. Že by fórek nějakého skláře? :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
perfektný je :D
Moderátor
janicek napsal
perfektný je :D


Já jsem si hned říkal, že by mohl zaujmout vášnivé numismatiky, kteří se od svého bohulibého koníčku nemohou odtrhnout ani u piva. :)
Registrovaný uživatel
Najskôr váza,teraz krígel.. :roll:
U nás momentálne majú na pretrase nejakého onkológa.. :P
-s-
Moderátor
stani napsal
Najskôr váza,teraz krígel.. :roll:
U nás momentálne majú na pretrase nejakého onkológa.. :P
-s-


Otec byl (a je) věhlasný internista a těžko odmítneš vděčné dary např. od ministra obrany SSSR (maršál Grečko), presidenta republiky (Ludvík Svoboda) či od nositele Nobelovy ceny za ekonomii (Milton Friedman), nehledě na řadu umělců, sportovců a jiných významných osobností. Ale úplatky nebral a nebere!!!
« Poslední úpravu provedl(a) Wjem v 1. 10. 2016, 19:19. »
Registrovaný uživatel
Veď je tam smajlík....To nebolo myslené vážne ani náhodou,ak si to tak pochopil.
Prepáč.
-s-
Moderátor
stani napsal
Veď je tam smajlík....To nebolo myslené vážne ani náhodou,ak si to tak pochopil.
Prepáč.
-s-


V pohodě, stani :-)

Nicméně, docela by mě zajímalo, kdyby se ozval nějaký sklářský odborník, jak se dala technologicky umístnit ta stříbrná mince do dna toho půllitru...
Registrovaný uživatel
Možno DavidXXX.Tu v okolí môjho bydliska je kopa sklárov.Neďaleko sú sklárne.Ak sa nikto neozve,ja to zistím. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Wjem, dostala se tam úplně stejně jako zlatá fólie do stěn barokních pohárů.
Moderátor
gorila napsal
Wjem, dostala se tam úplně stejně jako zlatá fólie do stěn barokních pohárů.


Jasně, to přece ví každé malé dítě, jak se dávala zlatá fólie do stěn barokních pohárů. To jsem se zase ukázal jako naprostý neznalec... :P
Registrovaný uživatel
Pekna praca...rad by som si vypil pivko z takeho pulitru

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Broušený křišťálový půllitr se stříbrnou 10 Kč

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1