Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » červený mauricius

Vykupminci.cz
Numisargo

červený mauricius

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,, nevím jestli píši dobře tady na tuhle stránku ale moc se tady nevyznám,,. Potřebovala bych radu o hodnotě známky kterou mám doma,,. Je to červený mauricius ale když se dívám na netu tak každý má jiné značky v rohách známky,,.muže mi poradit někdo kdo ví co v rohách znamenají písmena F a A děkuji moc za každé
Registrovaný uživatel
Dejte sem fotku, jinak se bude na Váš dotaz odpovídat dost těžko
_______________
jeden z mých koníčků filatelie a známky :)
Registrovaný uživatel
Se svým dotazem jste tu správně. Neznám ale známky ostrova Mauricius s písmeny v rozích. Nepůjde spíš o známku Velké Británie - jako tomto obrázku?
Obrázek vložený uživatelem
Písmena jsou ve všech čtyřech rozích, nebo jen ve dvou rozích, jako na obrázku?
« Poslední úpravu provedl(a) dědek v 1. 7. 2011, 15:11. »
Registrovaný uživatel
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý Den,,ano máte pravdu je to známka Velké Británie,,. Je nějaká určená hodnota???Děkuji moc za odepsání,,.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Před časem jsem tyto známky prodával na aukru v sestavách 50 Ks za 600,- (12,-Kč za známku ne všechny sestavy se prodaly, moc velký zájem o to nebyl). Vaše známka má poškozené zoubkování, tak bych její cenu viděl ještě níž. (Pokud se nejedná o zajímavější razítko, průsvitku apod. v tom se bohužel u těchto známek nevyznám).
_______________
jeden z mých koníčků filatelie a známky :)
Registrovaný uživatel
Dobrý den. Vaše známka pochází přibližně z roku 1860, pozdější vydání mají písmena ve všech čtyřech rozích. Písmena určují pozici známky na tiskovém archu podle pořadí písmene v abecedě. Vaše známka je z prvního sloupce šestého řádku archu známek. Její hodnota je kvůli horšímu stavu jen pár korun.
Registrovaný uživatel
;) Moc Vám všem děkuji,,.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » červený mauricius

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1