Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » českí maliari

Vykupminci.cz
Numisargo

českí maliari

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý deň, pozná niekto týchto maliarov, alebo sú to len málo známi a málo cenení? Vedel by niekto ohodnotiť tie obrazy? Všetky sú na preglejke, len Jaroslav Bobek- 21x 31 cm na doske. Nejedlý - 30x40 cm je ktorý z tých, čo prichádzajú do úvahy? Malík - 32 x42 má nejakú cenu? Posledný je Aleš Sedláček - 32 x 42 cm.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Podle mě nejsou obrazy nic moc. Ale ten Aleš Sedláček to je super jméno (dva v jednom).
Registrovaný uživatel
Super jméno, i super príspevok. Nemôžem za to, že v ČR môže byť rovnaké meno aj priezvisko, alebo, že rodičia mu dali meno Aleš a nie Vojtech, či Stano.Tento maliar je z Rokycian a žije na Havaji a v Taliansku má obrazy aj galériach a rôznych súkromných zbierkach. Inokedy som tu čítal príspevky na oveľa vyššej úrovni.
Registrovaný uživatel
turista napsal
Super jméno, i super príspevok. Nemôžem za to, že v ČR môže byť rovnaké meno aj priezvisko, alebo, že rodičia mu dali meno Aleš a nie Vojtech, či Stano.Tento maliar je z Rokycian a žije na Havaji a v Taliansku má obrazy aj galériach a rôznych súkromných zbierkach. Inokedy som tu čítal príspevky na oveľa vyššej úrovni.


A to v SR se nemůže stát, že křestní jméno je stejné jako příjmení?
Jenom se ptám.

Jak se zdá, i když se ptáte místního fóra, tak o Alešovi Sedláčkovi víte víc než všichni ostatní....

(I tento příspěvek berte s rezervou, je prostě moc velké horko a ty vaše obrazy zřejmě nevzbudí žádný velký rozruch... možná v zimě?)
Registrovaný uživatel
Že jsou Aleš a Sedláček totožná slova, jsem si dodnes neuvědomil.
Registrovaný uživatel
Ad #3

Pokud jsem se vás, turisto, svým příspěvkem dotkl, omlouvám se. Pobavilo mě, že autor obrazu (který na Havaji jistě sklízí zasloužené úspěchy tam nevídanými zasněženými krajinkami), má ve svém jméně a příjmení zahrnuty dva proslulé české malíře , kteří se jmenují Mikoláš ALEŠ a Vojtěch SEDLÁČEK.
Připomnělo mi to starý vtip, který si dovolím reprodukovat:
V kupé sedí pán a slečna, která si čte nějaký časopis pro moderní ženy. Pán se slečny zeptá, co tam píšou. Ona odpoví, že se právě dověděla, že nejvíce sexuálně výkonní jsou maďarští muži a američtí indiáni. Potom pokračovali v neutrální konverzaci, načež muž řekl, že by se měli vzájemně představit: "Já jsem Ištván Vinnetou."

Myslím, že zdejší "príspevky na ovela vyššej úrovni" se většinou týkají obrazů na "ovela vyššej úrovni".

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » českí maliari

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1