Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Chlubírna - filatelie

Vykupminci.cz
Numisargo

Chlubírna - filatelie

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
to jsi ty?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
TBMS ano snažím se pokud možno koupit vždy první sérii ale pokud to finance dovolí. Samozřejmě že některé série se mi nepodaří koupit tak koupím tu sérii která je cenově dostupná jako třeba u Bayernu tam jsem musel koupit pozdější sérii. Kantony a Církevní stát ještě nemám, teď uvažuji na první sérii Vatikánu. Pokud neuvidím někde něco lepšího.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Maxmilian ano to jsem já, to je skoro 50 let stará fotka.
Registrovaný uživatel
sakra ja mel neco podobneho,jenom jsem k tomu namornickemu nosil bily baret,
ze jsme se nepotkali?asi jsme slouzili kazdy na jine lodi.... :lol:
Moderátor
První známky Mauritia, to bude asi dost problém. ;)
Moderátor
braun viktor napsal
Maxmilian ano to jsem já, to je skoro 50 let stará fotka.

Luxusní fotka a těch let ......
Registrovaný uživatel
To jsi musel být už větší šarže na mě už čepice asi nezbyla. Já ani už nevím jestli to bylo něco od námořníků nebo jen proužky na bundě . Maxmiliane Filatelie je dobrý koníček, proti některým známkám si stále připadám mladý když vydím jejich datum narození (vydání). I když těch známek již moc není. =D
Registrovaný uživatel
Pavel III to samozřejmě nejde koupit ani to nemusí být Mauricius je hodně států kde nebudu moci koupit první sérii. Tak si koupím ty pozdější které budou již cenově pro mne dostupný.
Moderátor
braun viktor napsal
Pavel III to samozřejmě nejde koupit ani to nemusí být Mauricius je hodně států kde nebudu moci koupit první sérii. Tak si koupím ty pozdější které budou již cenově pro mne dostupný.

A když už jsme u toho. jak to máš s Uherskem - Maďarskem, Rakouskem - Rakouskem (částí Rakouska - Uherska), Deutschösterreich, Rakouskem ... teoreticky se to odlišuje. A u Uherska samotného jsou první emise vlastně tři: emise z roku 1867 (provizorní, včetně novinové), první uherská (kamenotisk 1871) a skutečně první uherská, což jsou novinové kolkové známky (hírlapilleték) vydané už v roce 1868. No a pak jsou ještě dvě novinové z roku 1868 pro to vojenské hraniční pásmo (to by se, teoreticky, dalo považovat za extraznámkovou zemi), které jsou vzácnější než Mauritius (a neměl jsem 250000 Kč abych si to pořídil).
Registrovaný uživatel
Tak s tím se zatím netrápím. Mám zatím pár států asi 80. Vyhledávám zatím jen ty území které jsou jasněji určené. Já jsem s tím začal nedávno. Ještě přemýšlím že bych k tomu začal sbírat obálky nebo pohledy které prošli poštou, ale mají na sobě tu známu s té série kterou bych koupil. Je jasné že všechno neseženu, tak dlouho žít nebudu ale pomalu to roste. A mám radost když něco pěkného seženu.
Registrovaný uživatel
braun viktor: u Bavorska ta stříhaná jednička není zas tak moc drahá, ne? Já bych zatim, moje rada, se soustředil jen na ty samotné známky, jestli zamýšlíte nasbírat všechny známkové země kde jako zástupce bude první a nebo co nejstarší emise, myslim, že to bude stát hodně peněz. Nebo děláte například jen evropské území?
Máte "trpasličí" Meklenbursko? :D moc si to už nepamatuju, byla to první emise?
Registrovaný uživatel
TBMS to máte pravdu že bych měl se soustředit třeba na určitý kontinent. I to bude obtíž vše sehnat. Již jsem to tady psal že chci pokud možno kompletní série. Mít jen jednu známku ze série to mě příjde divný.
Když se podíváte do Asie tak tam mám sérii Muscat kde mě schází jedna známka a to mě štve, zatím jsem jí nesehnal i když je na prodej na eBay, ale já nemám Pay Pal. Zde se můžete podívat co zatím mám zatím jsou všechny známky čisté nebo se stopou po nálepce. Jinak vám TBMS moc děkuji já teprve s tímto začínám (Geografilatelií) a každou radu velmi vítám. Ale asi se budu muset soustředit jen na Evropu i když se mi líbí známky Anglických kolonií. Ale nejde sbírat vše.Musím do toho vložit nějaký řád a tady já zatím tápu a nevím. http://garet6.rajce.idnes.cz/
Registrovaný uživatel
braun viktor napsal
TBMS to máte pravdu že bych měl se soustředit třeba na určitý kontinent. I to bude obtíž vše sehnat. Již jsem to tady psal že chci pokud možno kompletní série. Mít jen jednu známku ze série to mě příjde divný.
Když se podíváte do Asie tak tam mám sérii Muscat kde mě schází jedna známka a to mě štve, zatím jsem jí nesehnal i když je na prodej na eBay, ale já nemám Pay Pal. Zde se můžete podívat co zatím mám zatím jsou všechny známky čisté nebo se stopou po nálepce. Jinak vám TBMS moc děkuji já teprve s tímto začínám (Geografilatelií) a každou radu velmi vítám. Ale asi se budu muset soustředit jen na Evropu i když se mi líbí známky Anglických kolonií. Ale nejde sbírat vše.Musím do toho vložit nějaký řád a tady já zatím tápu a nevím. http://garet6.rajce.idnes.cz/


Já si myslím, že při obchodování na eBay není Pay Pal nevyhnutelný, protože většina prodávajících uvádí i jiné druhy možné platby. Já ho také nemám a na problém jsem nikdy doposud nenarazil. Podívejte se u konkrétního prodejce na jeho podmínky.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
jedinou podminkou pro E-bay je konto s euro(prodej)sam platim uz leta pre-
vodem,,,

jestli mate namorniku ll.tridy problem-ja vam tu vec koupim, jen mi sdelte vas
strop...
« Poslední úpravu provedl(a) Maxmilian v 16. 9. 2013, 9:11. »
Registrovaný uživatel
Maxmilian jste moc laskav jestli bych mohl poprosit o tuto známku jestli jsem dobře četl tak by měla aukce končit za 7 hodin http://www.ebay.com/itm/Zululand-QV-1893-1-2d-overprint-with-no-stop-mint-SG-13-/130989231119?pt=UK_Stamps_CommonwealthStamps_GL&hash=item1e7f910c0f Já už tu známku mám ale s přetiskem a s tečkou zde je bez tečky za přetiskem. Jestli to půjde koupit. Když tak email mám v profilu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Když tak email mám v profilu.mozna ano,ale pekne skryty...
Registrovaný uživatel
Tak zde braun@svi.cz>
Registrovaný uživatel
tak to klaplo plavciku...pockam na ucet a pak se ozvu...
Registrovaný uživatel
Děkuji moc kapitáne.
Registrovaný uživatel
kapitane?ta bila cepice byl pouhopouhy baret... :lol:
Moderátor
braun viktor napsal
Tak zde braun@svi.cz>


Napiš tam prosím místo znaku zavináče- slovy "zavináč". On si tuto adresu najde nějaký ten vyhledávač a začne ti posílat spamy. Mailovou adresu neuvádět v origo stavu prosím. ;)
Registrovaný uživatel
ne,s tou < to nefunguje..
Moderátor
Jak se ten přetisk pěkně posouvá (je to taková blbost, ale potěší to, chtělo by to další do řádku). :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak již mě došel druhý Zululand bez tečky v přetisku

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
very,very nice..... :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... > »

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Chlubírna - filatelie

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1