Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » ČNS - členstvo

Vykupminci.cz
Numisargo

ČNS - členstvo

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Čavte, ste niekto členem ČNS???
Pozeral som si totiž, aké mince sa dražia u vás v Čechách a so Slovenskom sa to nedá porovnať. Naša ponuka je oproti tomu množstvu mincí bez šance. Keď som skončil, mal som zaslintanú celú klávesnicu. Ako by som sa mohol dostať na nejakú dražbu, ako bude napr. teraz v Šumperku? Môže sa stať Slovák nejako členom ČNS? Dík za help
Registrovaný uživatel
To zaujíma aj mňa. :roll:
Po rozdelení ČSSR sa mohlo registrovať prostredníctvom ČNB teda domnievam sa. :shock:

Bratia na západ od rieky Moravy verím,že poradia?
Registrovaný uživatel
No, už som niečo našiel. Členom sa môže stať osoba staršia ako 18 rokov, bezúhonná, na doporučenie 2 členov ČNS, BEZ OHĽADU NA ŠTÁTNU PRÍSLUŠNOSŤ. :lol: ideme do toho grofik?
Registrovaný uživatel
Ja jsem se stal clenem a ziju v Australii. Jedinou podminkou je zaplaceni clenskeho prispevku US$ 50,-. Prihlasku najdete na: www.cns1919.cz
Registrovaný uživatel
turtleoverhead: Zdravím tě. Ćlenem ČNS se může stát každý občan ČR, kterého pro členství doporučí dva stávající členové. Takže občan Slovenské republiky, bohužel, členem ČNS být nemůže. PS: Tak to ji byl ty, kdo mi vyfoukl ten parvus. Byl jsi rychlejší.
Registrovaný uživatel
Zadne doporuceni jsem nepotreboval a obcanem CR nejsem.
Registrovaný uživatel
A v které jsi pobočce?
Registrovaný uživatel
Praha
Registrovaný uživatel
Tak to možná záleží na vedoucím pobočky. Ale ty jsi nějaký ranní ptáček. Vždyť u vás je půl paté ráno!?
Registrovaný uživatel
Treba poznali podle fotky ze jsem slusny clovek (haha).
Vetsina aukci na Aukro nebo eBay konci v tuto dobu, vstanu ve 3 rano, prihodim a jdu zase spat. Co by clovek neudelal pro hezkou minci.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Ja jsem se stal clenem a ziju v Australii. Jedinou podminkou je zaplaceni clenskeho prispevku US$ 50,-. Prihlasku najdete na: www.cns1919.cz


Zdravím Turtle....... takže ti prodejci mince zasílají do Austrálie ? A dojdou takovou štreku v pořádku? A jen pro zajímavost,kolik tak může stát poštovné?
Registrovaný uživatel
Cenne psani tak 90 - 110 Kc
Registrovaný uživatel
Nejak málo penazí za poštovné??? :roll:

turtleoverhead napsal
Cenne psani tak 90 - 110 Kc
Registrovaný uživatel
Oprášim tému ČNS a členstvo.

Konečne som obdržal Sběratelské zprávy HK vrátane aukčného katalogu , kua zaujímavé položky ,ale zrejme ako člen SNS tam nemôžem samostatne ísť na aukciu ?

Otázka na kolegov z Česka , poradte ako na to ? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Brno?
přísahal bych, že jsem někde četl, že i pro sns, ale nemůžu to dohledat. každopádně v doprovodu člena je účast možná pro kohokoliv, dražba ale ne. takže max se pak s někým domluvit...
Registrovaný uživatel
Voloda16 nie Brno , ja už nejaký piatok dostávam Sberatelské zprávy z Hradca Králové.


Moja otázka do pléna bola z dôvodu prezentácie čo sa bude dražiť 7 apríla (dubna). zaujíma ma jedna minca v katalogu.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Ja myslim ze by ses s nekym z CNS HK domluvil..
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Registrovaný uživatel
Misak33 napsal
Ja myslim ze by ses s nekym z CNS HK domluvil..


Verím aj ja že dohodnem, ale čoraz častejšie sa pohrávam z myšlienkov zaplatiť si ročné členské... :roll:

Lenivosť je najprirodzenejšia ľudská vlastnosť nechcelo sa mi hrabať v podmienkach prijatie za člena.

Verím niekto ešte napíše správnu odpoved na moju otázku ?. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Misak33 napsal
Ja myslim ze by ses s nekym z CNS HK domluvil..


Verím aj ja že dohodnem, ale čoraz častejšie sa pohrávam z myšlienkov zaplatiť si ročné členské... :roll:

Lenivosť je najprirodzenejšia ľudská vlastnosť nechcelo sa mi hrabať v podmienkach prijatie za člena.

Verím niekto ešte napíše správnu odpoved na moju otázku ?. ;)


U mne to bylo tak, ze jsem po predchozi domluve, sel na aukci a pri vstupu jsem byl domluven, ze zaplatim rocni poplatek a tak jsem hned mohl drazit v aukci. Myslim, ze jsem za rok 2009 nebo 2010 mel tri registrace a zaplatil tri rocni poplatky :-)
Relativne vetsi castka za rok se nasbira za ruzne katalogy, clovek musi pak par minci koupit na prodej, aby se to aspon trochu vratilo, zatim ale vubec se mi nechtelo zrusit zasilani katalogu ani jedne pobocky.
Porad jeste nevim jestli do HK pojedu, jinak by nebyl problem. Limit zasilat budu, ale na par minci se chci podivat osobne.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pokec o mincích » ČNS - členstvo

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1