Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Co to vlastně je?

Vykupminci.cz
Numisargo

Co to vlastně je?

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Je to oprava poprvé se mi nepodařilo uložit fotku. Tak snad se mi to podří teď. Jen pro připomenutí:
Dobrý den, v pozůstalosti po měm dědečkovi mi zůstala "známka", a já se snažím vypátrat její minulost. Pravděpodobně to ani známka není, ale co to je? Prosím jestli by mě mohl někdo trochu nasměrovat, kam by se moje pátráni mělo ubírat.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Čínská lidová republika-moudří muži.Vydáno 1955 - 4ks v serii.Pán se jmenuje Zu Chongzhi-čínský matematik a astronom.
Registrovaný uživatel
Je to tedy známka?
Moderátor
Ano je. Tuším je to Mich 278/81.První vyšly zoubkované (1955) a potom tyto o půl roku později(leden 56?).Rytec Tang Linshen.Stačí?Záznam by mohl vědět Dejvy.V dobrém stavu to laciná věc asi nebude.
Moderátor
V této úpravě Mi Bl. 2, katalogová cena 8,50 Mi€, cena v této kvalitě cca 50 Kč.
Moderátor
A aby to bylo sakum pinkl tak návrh známek mají na svědomí Jiang Zhaohe a Sun Chuanzhe.
Moderátor
Ještě chybí odpověď na původní otázku :mrgreen: - jde o poštovní známku v aršíkové úpravě.
Moderátor
Takto by měla vypadat spolupráce v tom našem parlamentě- či jak se tomu tam nadává! :lol:
Registrovaný uživatel
Děkuji všem za odpověď.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Co to vlastně je?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1