Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše papírová platidla » ČR série

Vykupminci.cz
Numisargo

ČR série

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
V ČNB by se s Váma asi nikdo nebavil, ale třeba na poště nebo v jiných bankách se člověk zeptat může. Nejlépe, když tam má člověk známé, což bohužel není můj případ. Já jsem z těch, co se ptá a ptá a sem tam něco dostanepři výběru peněz a podobně.
Registrovaný uživatel
swa:
unc ti daju kedykolvek, ale take co maju poruke..
hoc aj cely balicek.
serie ti ale hladat asi nebudu..
_______________
Registrovaný uživatel
Jak píše tráva: buď známé na přepážce nebo štěstí. Nebo šarm a zapůsobit na pokladní. ;)
Registrovaný uživatel
tak to někdy zkusim.. asi budu na přepážce za blázna.:)
Registrovaný uživatel
samozřejmě budeš, ale "líná huba hotové neštěstí" ;)
Registrovaný uživatel
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jakou má cenu bankovka 2000,- v UNC stavu ze serie B01 ( v bankovkach se nevyznam )
Registrovaný uživatel
rekl bych tak 2100-2200
Registrovaný uživatel
dvorakh napsal
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jakou má cenu bankovka 2000,- v UNC stavu ze serie B01 ( v bankovkach se nevyznam )

Napište prosím na MutinaZ@seznam.cz, kdyby byla na prodej, tak koupím za rozumnou cenu.
Děkuji
Registrovaný uživatel
Mě se dostala do rukou tahle 500kč , neměla by být už stažená z oběhu ? Rok 1993

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Měla, asi se někde zatoulala. Z fotky nepoznám její stav - pokud je to N/UNC, nechal bych si ji, jinak bych ji vyměnil v bance za platnou.
Registrovaný uživatel
majkl napsal
Měla, asi se někde zatoulala. Z fotky nepoznám její stav - pokud je to N/UNC, nechal bych si ji, jinak bych ji vyměnil v bance za platnou.


Oj nejsem znalý v tomhle oboru co je N/UNC ?
Registrovaný uživatel
Tato 500ka s.A, by měla být dávno stažená z oběhu, tak máte dvě možnosti, buďto ji pustit dále do oběhu, nebo ji vyměnit v bance za novější. N/UNC je označení bankovky ve stavu Nová(UNC), jako by vyšla z tiskárny.
Registrovaný uživatel
No tak N ani UNC to nebude ,je klasicky nošená a dokonce jak je proužek tak podél něj je cca 3mm natrhnutá. Hold půjde zpátky do oběhu. Skenl jsem ji na 400 dpi

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
jak koukám zde je to houby platné ,ukazuje to jen v náhledu a po svém :roll:
Registrovaný uživatel
Pak je to jasné - v tomto stavu nemá smysl si ji nechávat.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, jakou by měli cenu tyto bankovky ? ( jako dvojice )

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
cena záliby, pro mě třeba 200,-
chytrej člověk by si pro ně šel na poštu, hloupej na áčko ;)
Registrovaný uživatel
Pokud někdo doplňuje zachycené serie
100Kč F84,200Kč E96,500Kč D56,1000Kč H50
Moderátor
Já si je doplňuju, na zmíněnou 1000 H50 už mě upozornil Zet_Pe, ostatní už jsem měl pochytané. Každopádně díky ;-)
Registrovaný uživatel
Nechcete někdo 200kč s číslem E56 74 0000 klasický oběhový stav, zaujalo mě číslo, tak jsem ji vyndal z peněženky, nebo ji tam mám zase vrátit? :-))
Moderátor
Predpokladam spravne, ze 2000kč z roku 1996 serie A08 nema vyssi hodnotu nez je nominal a nepredpoklada se zvyseni jeji poptavky v budoucnu? Neni v UNC...
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Registrovaný uživatel
Klidně ji dej dále do oběhu, možná v UNC by někdo koupil!
Moderátor
Ok..diky!
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Registrovaný uživatel
2000 Kč, sérii A, pokud není v UNC bych taky dal do oběhu. Série A je sice nejméně, ale (alespoň prozatím) rozhoduje stav. Pokud je v UNC, stále se dá relativně běžně sehnat s 10% přirážkou nad nominál.
Registrovaný uživatel
acme2000 napsal
Já si je doplňuju, na zmíněnou 1000 H50 už mě upozornil Zet_Pe, ostatní už jsem měl pochytané. Každopádně díky ;-)

acme, chce se tím říct, že u 1000Kč, série H, už najela třetí sada sérií (H49 - H56)?
Viděl jste už někdo 200Kč, série F? Mně se dotaly do ruky jak vysoká čísla ze 4. archu tak vysoké série E, ale série F zatím ne.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Sběratel.com » Naše papírová platidla » ČR série

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1