Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Dnes nákup půvabné Schulle mädchen. Autor ? Pozná někdo ?

Vykupminci.cz
Numisargo

Dnes nákup půvabné Schulle mädchen. Autor ? Pozná někdo ?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Napovím . J. Nes...l *1884

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) petrarca v 25. 10. 2017, 21:03. »
Registrovaný uživatel
Nesázal?
Registrovaný uživatel
Ach , Filomeno , Vás bych potřeboval míti doma . Přesně tak . Josef Nesázal .
Registrovaný uživatel
Nic půvabného na tom nevidím. Obrázku by spíše slušel název "Dívka z tuberkulózní léčebny". Která holka má tak divný nepoměr ruka - noha. Něco tam nehraje - perspektiva. Je to mizerné !!
Registrovaný uživatel
Ale probůh , takové spořádané děvčátko . Když už se nepřipravuje do školy , jistě se modlí, či vyspravuje skromné šatičky . Krásný, ušlechtilý výraz. A je li na ní něco tuberkulosního , pak tím lépe . Není nadto , je li to o lásce a smrti .
Registrovaný uživatel
To ,že ten akvarel je trochu stepe " školometský " a lehounce , co se týče perspektivy a " nepoměru " nedokonalý , to jenom umocňuje dojem z té školačky .
Registrovaný uživatel
Já bych si dovolil kritický pohled na ten obrázek. Připadá mi to jako žákovská práce. Jak jsem výše napsal - perspektiva neodpovídá. Okázalý stín zad nemá pokračování níže na sedáku. Stínování šatů je při vrhu stínu na židli nesmyslné. Celkové provedení se mi jeví žákovské. Nic ve zlém, je to třeba ojedinělý názor.
Moderátor
stepe napsal
Já bych si dovolil kritický pohled na ten obrázek. Připadá mi to jako žákovská práce. Jak jsem výše napsal - perspektiva neodpovídá. Okázalý stín zad nemá pokračování níže na sedáku. Stínování šatů je při vrhu stínu na židli nesmyslné. Celkové provedení se mi jeví žákovské. Nic ve zlém, je to třeba ojedinělý názor.


Naprostý souhlas, Stepe. A také má nepřiměřeně velkou hlavu...
Registrovaný uživatel
... a navíc nám trochu "vypadla" z formátu.
« Poslední úpravu provedl(a) Kolemjdouci v 25. 10. 2017, 22:11. »
Registrovaný uživatel
Půvab onoho děvčete jste mi nevzali. Předpokládám , že jste o to ani primárně neusilovali , pouze jste upřímně sdělili , co si myslíte a toho si cením. Dosti jakékoliv " korektnosti ".
Moderátor
Dívka s velkou hlavou, sedící v pozoru, smutná. No, ale zato malíř dobře vystihl "náladu" a to zase každý nedokáže.
Registrovaný uživatel
Vážím si kultivovanosti na tomto webu .Není to jako na webech sběratelů historických zbraní , kde , když někomu napíšete , že pochybujete o tom , zda z této zbraně bylo kdy vystřeleno , dotyčný sběratel Vám garantuje , že přijede a onou zbraní Vás" osobně " zastřelí .
Registrovaný uživatel
petrarca napsal
Vážím si kultivovanosti na tomto webu .Není to jako na webech sběratelů historických zbraní , kde , když někomu napíšete , že pochybujete o tom , zda z této zbraně bylo kdy vystřeleno , dotyčný sběratel Vám garantuje , že přijede a onou zbraní Vás" osobně " zastřelí .



Tady by vám, vzhledem k fóru, snad mohl někdo vyhrožovat, že vás zmaluje na modro ;)
Registrovaný uživatel
packa napsal
petrarca napsal
Vážím si kultivovanosti na tomto webu .Není to jako na webech sběratelů historických zbraní , kde , když někomu napíšete , že pochybujete o tom , zda z této zbraně bylo kdy vystřeleno , dotyčný sběratel Vám garantuje , že přijede a onou zbraní Vás" osobně " zastřelí .



Tady by vám, vzhledem k fóru, snad mohl někdo vyhrožovat, že vás zmaluje na modro ;)

:D :D :D
Registrovaný uživatel
" Namodro " bych ještě snesl . Horší " do červena , nebo " do ruda ".
packa napsal
petrarca napsal
Vážím si kultivovanosti na tomto webu .Není to jako na webech sběratelů historických zbraní , kde , když někomu napíšete , že pochybujete o tom , zda z této zbraně bylo kdy vystřeleno , dotyčný sběratel Vám garantuje , že přijede a onou zbraní Vás" osobně " zastřelí .



Tady by vám, vzhledem k fóru, snad mohl někdo vyhrožovat, že vás zmaluje na modro ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Dnes nákup půvabné Schulle mädchen. Autor ? Pozná někdo ?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1