Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » dokument

Vykupminci.cz
Numisargo

dokument

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
predam sš dokument 20eur, konzulat 18eur.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Normálně nemám ve zvyku komentovat nabídky k prodeji, každý ať si prodává co chce a určí si cenu jakou chce
ale tady mi to nedá, prč by proboha někdo chtěl koupit toto? :shock:
Registrovaný uživatel
aj mne to neda prečo by chcel niekto kupovat tvoje mince?!
Registrovaný uživatel
:D
Registrovaný uživatel
To zalezi na zberatelovi... Videl som dospeleho chlapa na burze minci v Kosiciach zbierat pogy /to su tie blbosti, co ako deti sme hadzali o seba a po ucitelke anglictiny/ :D Preto viem tak malo po anglicky :(
_______________
Moderátor
Pogy? To jsem nikdy nepochopil k čemu to má být dobré (asi jsem už příliš stár :( ), ale kdyby nic, tak u té listiny jsou bulharské kolky a sběratelé kolků existují. ;) No ale jestli to je rodinná záležitost ...
Registrovaný uživatel
vela ludí vela chutí, pre niekoho to môže byt nezaujimave a pre niekoho to môže byt zaujimave, nakolko sa vela archívov zničilo byvalím režimom, atd.... všetko jeto o ludoch, mam kamoša čo zbiera kamene s rieky vah, a pre niekoho suto blbosti a prenho potešenie atd, a vo tom to je.....
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Pogy? To jsem nikdy nepochopil k čemu to má být dobré (asi jsem už příliš stár :( ), ale kdyby nic, tak u té listiny jsou bulharské kolky a sběratelé kolků existují. ;) No ale jestli to je rodinná záležitost ...


Presne, tym som chcel napisat, ze ludia zbieraju vseliake mozne veci, od starych klucov, az po zapalkove krabicky.. Pogy som nezbieral, ale (na zakladnej skole som sa s nimi bavil), to bola len taka blbost na okraj, ze som to videl na burze minci a starozitnosti :)
_______________
Registrovaný uživatel
vetčinov hravam šach, ale tie pogy to môže byt sranda že by som to vyskušal......

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Antikvariát » dokument

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1