Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Padělky a podvody » Dolní Újezd! Aukro - terminator1960 !!!!

Vykupminci.cz
Numisargo

Dolní Újezd! Aukro - terminator1960 !!!!

Moderátoři: ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ano máte pravdu.A ihned se také do mě pustil a začal psát tyto zprávy na můj email,velký znalec ten terminátor z Újezdu:))))
Registrovaný uživatel
Pánove tak už ho nechme toho terminatora, vždyť je to chudák a už z toho musí mít mindrák, na jeho aukce mu nikdo nepřihazuje a když už mu na něco někdo přihodí tak mu ji necháte na aukru zrušit, no to se přece nedělá, takhle ho deptat, to by porazilo i vola natož terminátora :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_______________
jeden z mých koníčků filatelie a známky :)
Registrovaný uživatel
To je fakt sranda si sním dopisovat.viz níže

Dobrý večer,jak jsem čekal.Na FORU nic o prodeji Vašich padělků,s popisem asi???Žádný komentář na FORU k Vašim aukcí .Já bych se styděl,nabízet známky s Vaším popisem.Hlavně,že kometujete auce ostatních viz- Bumbe,Riter a mnoho dalších dobrých prodejců.Vaše FORUM ohraničuje skupinu lidí okolo p.Jindry,jste pro Filatelisty uzavřená sekta,která si hraje pouze na Svém písečku,která bez prokazatelných důvodů a pouze na základě svých dojmů napadá prodejce na AUKRU.Vaše názory,do toho bych Neivenstoval,jasné Falzum a mnoho dalších,CO SI VLASTNĚ MYSLÍTE!!!Jste snad zkušební Znalci.Dle mého názoru jsou nabízené aukce prodejců řádně popsány.Doufám,že tento můj názor zveřejníte.Tento email,by si měli přečíst Všichni prodejci a kupující,aby si udělali obrázek jak to u Vás funguje,mimo to Můj dotaz na jednoho znalce,co říká Vašim vystaveným aukcích s tímto Vaším popisem,NO COMENT!!!S pozdraverm terminator1960.
Registrovaný uživatel
mirek994 napsal
To je fakt sranda si sním dopisovat.viz níže

Dobrý večer,jak jsem čekal.Na FORU nic o prodeji Vašich padělků,s popisem asi???Žádný komentář na FORU k Vašim aukcí .Já bych se styděl,nabízet známky s Vaším popisem.Hlavně,že kometujete auce ostatních viz- Bumbe,Riter a mnoho dalších dobrých prodejců.Vaše FORUM ohraničuje skupinu lidí okolo p.Jindry,jste pro Filatelisty uzavřená sekta,která si hraje pouze na Svém písečku,která bez prokazatelných důvodů a pouze na základě svých dojmů napadá prodejce na AUKRU.Vaše názory,do toho bych Neivenstoval,jasné Falzum a mnoho dalších,CO SI VLASTNĚ MYSLÍTE!!!Jste snad zkušební Znalci.Dle mého názoru jsou nabízené aukce prodejců řádně popsány.Doufám,že tento můj názor zveřejníte.Tento email,by si měli přečíst Všichni prodejci a kupující,aby si udělali obrázek jak to u Vás funguje,mimo to Můj dotaz na jednoho znalce,co říká Vašim vystaveným aukcích s tímto Vaším popisem,NO COMENT!!!S pozdraverm terminator1960.
nemáte soudnost -- pane . jste nicka , dej demonstrujete pokus o pravdu , která je jinde
Registrovaný uživatel
Packa02 napsal
mirek994 napsal
To je fakt sranda si sním dopisovat.viz níže

Dobrý večer,jak jsem čekal.Na FORU nic o prodeji Vašich padělků,s popisem asi???Žádný komentář na FORU k Vašim aukcí .Já bych se styděl,nabízet známky s Vaším popisem.Hlavně,že kometujete auce ostatních viz- Bumbe,Riter a mnoho dalších dobrých prodejců.Vaše FORUM ohraničuje skupinu lidí okolo p.Jindry,jste pro Filatelisty uzavřená sekta,která si hraje pouze na Svém písečku,která bez prokazatelných důvodů a pouze na základě svých dojmů napadá prodejce na AUKRU.Vaše názory,do toho bych Neivenstoval,jasné Falzum a mnoho dalších,CO SI VLASTNĚ MYSLÍTE!!!Jste snad zkušební Znalci.Dle mého názoru jsou nabízené aukce prodejců řádně popsány.Doufám,že tento můj názor zveřejníte.Tento email,by si měli přečíst Všichni prodejci a kupující,aby si udělali obrázek jak to u Vás funguje,mimo to Můj dotaz na jednoho znalce,co říká Vašim vystaveným aukcích s tímto Vaším popisem,NO COMENT!!!S pozdraverm terminator1960. a jak pojmenuješ 50/50 - studente
nemáte soudnost -- pane . jste nicka , dej demonstrujete pokus o pravdu , která je jinde
Registrovaný uživatel
ježiši tem mne naštval - jasné podvody a on ještě licituje , 50/ 50 , to je přece na arest
Registrovaný uživatel
jenže on mě pořád otravuje něco posílá atd,a nevím co s ním.Asi to nepude po dobrém:))))
Registrovaný uživatel
Co by jste řekli na tuto aukci <http://www.aukro.cz/item1013967529_so_1920_c_4_10h_zelena.html>
Registrovaný uživatel
braun viktor napsal
Co by jste řekli na tuto aukci <http://www.aukro.cz/item1013967529_so_1920_c_4_10h_zelena.html>
klikám , klikám a nic mi tam nenaskakuje
Registrovaný uživatel
<http://www.aukro.cz/item1013967529_so_1920_c_4_10h_zelena.html>
Registrovaný uživatel
Mě to sem nejde dát to klikací
Registrovaný uživatel
někde je tu návod , já to sice umím , ale neumím to popsat , tak dej , jméno prodejce
Moderátor
http://www.aukro.cz/item1013967529_so_1920_c_4_10h_zelena.html
Registrovaný uživatel
Ještě to musím vyzkoušet aby to bylo klikací jinde mě to jde a tady ne asi dělám něco blbě.
Registrovaný uživatel
Kucera to je ono
Registrovaný uživatel
jejda - náš kamarád , :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Za ty prachy nekupte to:))))
Registrovaný uživatel
mirek994 napsal
Za ty prachy nekupte to:))))
nekoupím - heč :evil:
Registrovaný uživatel
Já také ne:))))
Registrovaný uživatel
Tak jsem dostal další email od Rohana a už fakt k tomu nemám co dodat.Nehorší na tom všem je že on neví že Vás tady vůbec nikoho neznám a ani Vy všichni tady mě neznáte. Ten člověk si mě pořád s Váma tady spojuje:))))Takže pokud Vám kazím jméno,všem se předem omlouvám!!!!Už dlouho sem chodím a asi po dvou letech jsem se rozhodnul začít taky něco psát,diskutovat atd. a hned narazím na bl..,jménem Jan Rohan se kterým mám špatnou zkušenost,kterou mám podloženou falšnou známkou a i jeho emailem na mojí reklamaci z roku 2009 a hned se mě snaží pořád napadat.Ano přiznávám některé aukce asi nemají popis správný ale nejsem znalec na to abych napsal v případě že se jedná o falzum nebo o pravou známku.Ten terminátor z roku 1960 se mě opravdu přestává líbit a začínám přemýšel co s ním provedu.mimo jiné jen škoda že jsem ho včera nepotkal v Brně na aukci mohlo to být zajímavé:))))Asi bych ho pozval na kávu:))))Ale ještě si počkám a pak uvidíme:))))A pokud se tento člověk zná dobře s lidma jako je Bumbe(B.Synek mimo jiné velice dobrý znalec na Slovenské známky atd)a další,tak ty lidi předem lituji protože takového terminátora jako je on bych si v životě k tělu nepustil.E-mail níže co mě zase poslal a pod tím je moje včerejší odpověd:

Dobrý večer,od kdy si Tykáme!!!Zatím,jste se ani nepředstavil!Prodáváte evidentní FALZA,za tiché podpory FORA!!!Na MOJE dotazy,žádná odpověd!O té známce se může zdát i Vám.Mimo to,dnes jsem mluvil s Bumbem na aukci v Brně,jaho názor se nedá ani uveřejnit!!!S pozdravem terminator1960.

Omlouvám se předem,to jsem psal já:

Rohane Ty jsi fakt idiot!!!!To se musí fakt člověk jen zasmát nad vaší odpovědí.To by mě zajímalo co ti ten tvůj asi kvalitní znalec řekl když prodáváš jasné falza,jako třeba chybotisk 50/50 V příloze ti zasílám jak má vypadat a nejhorší na tom je že se ti o té známce může jen zdát.Tímto s tebou končím a přeji hodně zdaru s tvým prodejem:))))

Slibuji Vám tady všem že to je můj poslední článek o tomto člověku :D
Moderátor
Tak já seděla s taťkou a Jaromírem v restauraci a ještě předtim vzpomínali, že co kdyby tam ten Terminátor byl-to by byla asi sranda je poslouchat, jak diskutují.
Registrovaný uživatel
http://www.odklepnuto.cz/aukce4830389-doplatni-dl50 Kdopak asi je ten skrytý uživatel
Moderátor
Asi každému z nás je jasné, že kto... Neuspel na áčku, tak skúša inde.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Tak mu na to nekdo prihodte. Chudak se tak snazi aby meli lidi z jeho znamek radost..
Je mi ho fakt lito :-)
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Registrovaný uživatel
elle napsal
Tak mu na to nekdo prihodte. Chudak se tak snazi aby meli lidi z jeho znamek radost..
Je mi ho fakt lito :-)

Tak někdo tě poslechnul a přihodil
http://www.aukro.cz/item1023285293_skautske_znamky.html
_______________
jeden z mých koníčků filatelie a známky :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Sběratel.com » Padělky a podvody » Dolní Újezd! Aukro - terminator1960 !!!!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1