Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Dopisnice ČR - CDV 63B, 64B, 64D, 64E, 77B, 87B

Vykupminci.cz
Numisargo

Dopisnice ČR - CDV 63B, 64B, 64D, 64E, 77B, 87B

Moderátoři: dejvy, ikanek, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Sháním následující čisté dopisnice:

CDV 1X, 3B, 3F, 63B, 64B, 64D, 64E, 77B, 87B

Nabídky s cenou prosím na email: m.hak(at)post.cz

Díky!
Moderátor
Něco z toho doma mám, tak možná někdy až budu v ČR ...
Registrovaný uživatel
Dejvy díky! Nevím, jak často jezdíš do ČR, ale pokud si vzpomeneš, budu určitě rád.
Moderátor
No jezdím celkem často a rád, ale teď zrovna tam nejsem :).
Registrovaný uživatel
Rozumím :-) Jestli si vzpomeneš až budeš v českých končinách, tak mi prosím tě napiš maila, jestli máš něco z poptávaného doma, případně co bys za to požadoval.

P.S. Poté, co jsem zde na fóru objevil tvé foto z výstavy, zjistil jsem, že se od vidění známe z mládežnických olympiád, svět je malý :-)
Moderátor
Možné to je, i když už se nějakou dobu na mládežnických olympiádách nepohybuji :).
Registrovaný uživatel
Já už taky nejsem nejmladší :-D Ale měl jsem na mysli např. Svitavy v roce 2003, to bylo snad naposled, co jsem soutěžil.
Registrovaný uživatel
Martin H napsal
Já už taky nejsem nejmladší :-D Ale měl jsem na mysli např. Svitavy v roce 2003, to bylo snad naposled, co jsem soutěžil.
. o čem to mluvíte mladíci ??? :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Dejvy, nejsi náhodou ve své domovině? :-)
Moderátor
Jj, ono je v mém případě dobré se občas připomenout.
Podívám se.
Registrovaný uživatel
Díky moc! Já jen že jsem někde v jiném vlákně zachytil info, tak jsem to zkusil :-)
Registrovaný uživatel
Tak opět po měsíci menší popostrčení, nijak nespěchá, jen se držím v povědomí :-)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Dopisnice ČR - CDV 63B, 64B, 64D, 64E, 77B, 87B

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1