Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Dotaz na autora

Vykupminci.cz
Numisargo

Dotaz na autora

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,našla jsem tento obraz je to asi akvarel,velikost 46x39cm,signatura v pravo-Cizek ale nic jsem nikde nenašla. tak Vas chci požádat o pomoc.Dekuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ještě by jsem se zeptala na tohoto autora velikost je 34x39cm,signace nečitelna asi kombinovaná technika.Děkuji za odpověď.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pěkné fotky.....................ale chtělo by to uložit hlavou dolů at mohu otočit monitorem!!!!! Nauč se fotit a pak po někom něco chtěj..........................prd
Moderátor
ale kvuli tomu snad neni nutne reagovat jako hulvat.......

bobinek21 napsal
Pěkné fotky.....................ale chtělo by to uložit hlavou dolů at mohu otočit monitorem!!!!! Nauč se fotit a pak po někom něco chtěj..........................prd
Moderátor
otoceno

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
bobinek21 napsal
Pěkné fotky.....................ale chtělo by to uložit hlavou dolů at mohu otočit monitorem!!!!! Nauč se fotit a pak po někom něco chtěj..........................prd


Jakýpak hulvát, bobinek21 reaguje zcela racionálně a je jen chyba tazatele či tazatelky, že nepředloží informace v maximálně konformní formě pro případné hodnotitele...
Moderátor
ok ,beru zpet a omlouvam se za nazvani bobinka hulvatem

Wjem napsal
bobinek21 napsal
Pěkné fotky.....................ale chtělo by to uložit hlavou dolů at mohu otočit monitorem!!!!! Nauč se fotit a pak po někom něco chtěj..........................prd


Jakýpak hulvát, bobinek21 reaguje zcela racionálně a je jen chyba tazatele či tazatelky, že nepředloží informace v maximálně konformní formě pro případné hodnotitele...
Registrovaný uživatel
Já bych hulváta zpět nebral. Tazatel slušně požádal a vložil fotky, bohužel pro někoho v ne zcela "konformní" podobě. Asi není tak počítačově zdatný, jako jiní. Odpovědí je mu jízlivá poznámka a navíc opepřena zcela nonkoformním tykáním, o vykřičnících a prdu nemluvě. Toto je pak jen další kapka do moře arogance a "blbý nálady" ve společnosti.
Registrovaný uživatel
Tomako napsal
ok ,beru zpet a omlouvam se za nazvani bobinka hulvatem

Wjem napsal
bobinek21 napsal
Pěkné fotky.....................ale chtělo by to uložit hlavou dolů at mohu otočit monitorem!!!!! Nauč se fotit a pak po někom něco chtěj..........................prd


Jakýpak hulvát, bobinek21 reaguje zcela racionálně a je jen chyba tazatele či tazatelky, že nepředloží informace v maximálně konformní formě pro případné hodnotitele...
............ono TOMAKO, opravdu špatně se určuje cokoli,je-li to obráceno vzhůru nohama,a vkladatel by si to měl uvědomit-stačí jen dotazu věnovat trochu času..............jinak V(áclav) Cížek je regionalní samouk Orlicko-ůstecka :oops:
Registrovaný uživatel
Bobinek21,keby som bol psmia,tak ti pošlem toto :
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/znacenie-porcelanovej-sosky_post_-376709#post376709
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/biedrmaier-_post_-375947#post375947
Bez urážky.. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
bingo stani;)
Registrovaný uživatel
Děkuji za odpověď a za otočení obrázku, bohužel mi to nešlo dát do správné polohy tak se omlouvam.Holt v petasedati už mi to nějak nejde.Ještě jednou děkuji.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Dotaz na autora

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1