Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Dotaz na pražáky

Vykupminci.cz
Numisargo

Dotaz na pražáky

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Poradíte o co se jedná ? Jde asi o reklamní zrcátko o průměru 5 cm a je z mosazi. O jakou firmu Schiller v Praze Na příkopě a s pobočkami K.Vary, Plzeň jde ? Pražákům i ostatním děkuji za info.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jurko,je to reklamní zrcátko I rep. :lol:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Stani já vím, ale zajímalo by mně o jakou firmu jde... tedy jestli jde o hotel, nějaký obchod, nebo já nevím o firmu. Schiller dle mých chabých znalostí byl německý básník, ale to nebude o básnících asi... tak jsem si říkal, že třeba pražáci budou vědět víc k čemu, nebo komu přiřadit v Praze.
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 26. 2. 2017, 8:29. »
Registrovaný uživatel
Schiller byl "módní dům". Víc se dočteš např. zde (str.8 ).
_______________
˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod
Registrovaný uživatel
Ander napsal
Schiller byl "módní dům". Víc se dočteš např. zde (str.8 ).
Moc ti děkuji :lol:
Registrovaný uživatel
zdravim, ja vyuzijem toto vlakno.. Od znameho mam brošňu od Ceskeho zlatnika Rechnera Jana, nieco som o nom nasiel na wiki, ale zaujimala by ma jej cena, nakolko ju nosit nebudem. Za kazde info dakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Schiller Faschion house----------na příkopech 7
Registrovaný uživatel
to je i zde

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Díky i tobě Stani :D
Registrovaný uživatel
A co sním? Budeš to sbírat ?
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
A co sním? Budeš to sbírat ?
Ne Staniku , nebudu to sbírat jen to dám mezi jiné propriety a moje paňmáma to dostala, jako dar kdysi od muzejního konzervátora , když tam pracovala a teď to vyštrachala při úklidu bordelu ze šuplíků. Tak jsem si říkal, že to tzv, ztotožním jak se říká v policajtské hantýrce a chtěl jsem vědět o co gou, přiznám se že se mi nechtělo googlit a prsknul jsem dotaz sem. Já věděl, že si budu klidně hajat po noční kdy já byl vzhůru a vy jste si bezstarostně chrochtali pod peřinou , když dám dotaz , tak vy mi to vyhledíte... až se vyhajám, tak mi to dáte na stříbrném talíři. Stejně se v neděli nudíte a nemáte co na práci, tak můžete makat, když já zaslouženě chrním :) ;) :D Díky kluci moc :oops:
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 26. 2. 2017, 17:56. »
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
Stani já vím, ale zajímalo by mně o jakou firmu jde... tedy jestli jde o hotel, nějaký obchod, nebo já nevím o firmu. Schiller dle mých chabých znalostí byl německý básník, ale to nebude o básnících asi... tak jsem si říkal, že třeba pražáci budou vědět víc k čemu, nebo komu přiřadit v Praze.



Hned první foto č 286
http://www.starapraha.cz/pohlednice-praha-na-prikope.php

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Dotaz na pražáky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1