Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Dotaz "petrarca" na autora

Vykupminci.cz
Numisargo

Dotaz "petrarca" na autora

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím, petrarca mi trošku zaneřádil svým výplodem diskuzi pod mým příspěvkem, tedy mu dávám jeho dílo s "přesvědčivým podpisem" a motlitbou do samostatné diskuze (pro ty co mají IQ kolem 80, můj dotaz byl zcela jiný).

Děkuji za pochopení

Reltek

jednou poldehl dojmu , že jsem přišel na Moneta ./viz fota níže/. Signatura dokonalá , nicméně jsem usoudil , že kdyby autorem tohoto " pytlovitého " akvarelu měl být jeden z největších malířů , pak " Pámbůh snámi a zlé pryč".Upozorňuji , že v případě tohoto akvarelu, nejde o " srdíčkové období ".

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Docela bych se přimlouval na zvážení Wjemem o smazání tohoto příspěvku, zdá se mi vůči Petrarcovi v souvislostech urážlivý a nadutý.
Registrovaný uživatel
Já bych teda nemazal,stepe,vy jste občas také nevybíravý k dotazům.viz.vkládání a kvalita fotek.Nemáte si co vyčítat;-)
Registrovaný uživatel
Jardeli, netvařte se ukřivděně a naučte se fotit. Jistě jsem vám nenapsal, že byste z důvodu vaší nechápavosti měl mít IQ kolem 80.
Registrovaný uživatel
stepe napsal
Jardeli, netvařte se ukřivděně a naučte se fotit. Jistě jsem vám nenapsal, že byste z důvodu vaší nechápavosti měl mít IQ kolem 80.


Stepe: vůbec to nemyslím pejorativně, protože Tvé příspěvky jsou velmi odborné a poučné, takže naopak, ale už mne několikrát napadlo, a proto mi jenom dovol ten zvídavý dotaz, nejsi náhodou pedagog na některé z našich uměleckých škol :D ?
Registrovaný uživatel
Stepaníku už jsem důchodce a pedagogem jsem nebyl. Je hezky, pojďme ven.
Registrovaný uživatel
stepanik napsal
stepe napsal
Jardeli, netvařte se ukřivděně a naučte se fotit. Jistě jsem vám nenapsal, že byste z důvodu vaší nechápavosti měl mít IQ kolem 80.


Stepe: vůbec to nemyslím pejorativně, protože Tvé příspěvky jsou velmi odborné a poučné, takže naopak, ale už mne několikrát napadlo, a proto mi jenom dovol ten zvídavý dotaz, nejsi náhodou pedagog na některé z našich uměleckých škol :D ?

:(
Nebo na některé škole např.užité fotografie.:-)
Jsem fanoušek kabinetních fotog.a fotek z 30.let.(mám jich tak 500).Jen pro zajímavost...
Registrovaný uživatel

:(
Nebo na některé škole např.užité fotografie.:-)
Jsem fanoušek kabinetních fotog.a fotek z 30.let.(mám jich tak 500).Jen pro zajímavost...


Také krásné sběratelství, chtěl jsem si koupit svoji první fotku, ale bohužel jsem byl pracovně mimo a zjištění, že tato krásná fotografie se ve Vltavínu v minulých týdnech vydražila snad za vyvolávací cenu CZK 150,-, mne poněkud rozladilo...
Zajímavé je, že v aukční historii Vltavínu tyto 2 fotografie, na rozdíl od jiných vydražených fotografii Václava Chocholy. nelze nikde dohledat.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Podívejte Steve, já bych zase mázl to co mi petrarca vložil pod můj dotaz v souvislostech mi to též připadalo urážlivé a naduté. Takto bychom se k ničemu však moc nedobrali.

stepe napsal
Docela bych se přimlouval na zvážení Wjemem o smazání tohoto příspěvku, zdá se mi vůči Petrarcovi v souvislostech urážlivý a nadutý.
Registrovaný uživatel
jardelll napsal
Jsem fanoušek kabinetních fotog.a fotek z 30.let.(mám jich tak 500).Jen pro zajímavost...

Tak to napíš do filokartie-pohľadnice.Možno sa Ti niekto ozve a teoreticky,možno aj niečo pošle.. ;)
Sem to nepatrí... :evil:
Je tam vlákno o "všeličom.."
-s-
Registrovaný uživatel
Relteku , Vy jste nabyl dojmu , že když nikdo k vašemu Monetovi nic nepoznamenal , tak že já jsem to svým příspěvkem " odklonil ". Neodklonil , nikdo žádné komentáře nepřidával , prostě proto , že nejsme tady objevovatelé slepých uliček . Že Váš "Monet" nemůže být Monetem , je tak flagrantní, jako pomyslet , že " má konina " může být Monetem . Čili tady byla ta souvislost.A to Vaše zakreslování signatury Monet do několika " klikyháků ", to už je fakt vyfukování kouře do vody , abychom zjistili , že tímto zlato nevznikne . Na to tady nemáme čas a nikoho to nebaví .Jestliže je vedle příspěvku 100 zobrazení a žádný další příspěvek , pak je jasné , že nikoho dílo neoslovilo . Jestliže jsem přihodil jedny vidle " kejdy " k Vašemu dílu, pak jen stejnou kvalitu ke stejné kvalitě. Čili nic jsem Vám " nezaneřádil " , pouze Vaše hromada " kejdy " nabyla o tu moji . Nechápu , proč hromadu hnoje stejné " bonity " znova dělit ? :P
Reltek napsal
Podívejte Steve, já bych zase mázl to co mi petrarca vložil pod můj dotaz v souvislostech mi to též připadalo urážlivé a naduté. Takto bychom se k ničemu však moc nedobrali.

stepe napsal
Docela bych se přimlouval na zvážení Wjemem o smazání tohoto příspěvku, zdá se mi vůči Petrarcovi v souvislostech urážlivý a nadutý.
« Poslední úpravu provedl(a) petrarca v 25. 12. 2017, 19:18. »
Registrovaný uživatel
:P
stani napsal
jardelll napsal
Jsem fanoušek kabinetních fotog.a fotek z 30.let.(mám jich tak 500).Jen pro zajímavost...

Tak to napíš do filokartie-pohľadnice.Možno sa Ti niekto ozve a teoreticky,možno aj niečo pošle.. ;)
Sem to nepatrí... :evil:
Je tam vlákno o "všeličom.."
-s-


Vytržené z kontextu...:-(
Uplatnil by jste se jako politik nabízejíc koblihy...
Registrovaný uživatel
Nechceš,nechaj tak.Načo si to tam napísal.si politik?? ;)
-s-
Registrovaný uživatel
To bylo jen tlachání Stani...:-))
Registrovaný uživatel
Tak je to OK.. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Podívejte Stepe, reaguji vám na to zde, abych zase nedělal nepořádek tam kde se chci něco dozvědět. Přečtěte si znovu a znovu větu, která hovoří o IQ je hnedle v úvodu.

Nemohu ovlivnit vaše odvozovací algoritmy, jsem víceméně přesvědčen, že fungují na principu: "Reltek řekl kočka..". Z toho si asi dokážete odvodit na základě podobnosti "4 nohy, domácí zvíře, žere maso i granule..." že jsem myslel psa nebo třeba psa i kočku a možná kočkopsa.

V zásadě se tím v diskuzích, pokud to nevede k nějakému posunu, nezabývám, někdy má vysvětlování smysl a někdy a to dosti často odvádí od původní myšlenky, případně je zbytečné.

Nemyslím si však, že by toto moje vysvětlovaní k něčemu konstruktivnímu vedlo, neboť jsem si opět dovolil napsat, že byste se mohl mýlit a tak to přeci nemůžete nechat, že? (toto není výzva k dohadování!!)



stepe napsal
Jardeli, netvařte se ukřivděně a naučte se fotit. Jistě jsem vám nenapsal, že byste z důvodu vaší nechápavosti měl mít IQ kolem 80.
« Poslední úpravu provedl(a) Reltek v 28. 12. 2017, 6:13. »
Registrovaný uživatel
Relteku, vite kdy smrdi hovno nejvice? Tak se proste smirte s tim, ze to Monet neni a prestante urazet vsechny, kdo s vasim svetonazorem nesouhlasi.
Registrovaný uživatel
Floodlande, přijďte s něčím originálnějším, děkuji.


floodland napsal
Relteku, vite kdy smrdi hovno nejvice? Tak se proste smirte s tim, ze to Monet neni a prestante urazet vsechny, kdo s vasim svetonazorem nesouhlasi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Dotaz "petrarca" na autora

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1