Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » dovolenka

Vykupminci.cz
Numisargo

dovolenka

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
chlapci a devčata, zberatelia. Je čas dovoleniek, mám na Vás jednu otázočku. Počas dovoleniek vynecháte trošku aj numizmatiku alebo bude to pre Vás konečne čas na túto, dovolím si tvrdiť, ušľachtilú zábavu.
Registrovaný uživatel
já už mám po dovolené, měl jsem ji tři týdny a celou dobu jsme byli na chatě, takže na mince jsem vůbec nemyslel. tak teď kecám, chatu mám v horách 10 minut od bydliště a jelikož tam nemáme vodu, obden jsme se jezdili vysprchovat a zalít kytky, takže jsem vždy stačil juknout sem i na aukro a mince jsem sledoval :) v srpnu jedu ještě na týden k moři, tak to teprve úplně vypnu ;)
Moderátor
jedine že by si našiel u mora nejaký ten vyplavený poklad.... :lol:
Registrovaný uživatel
no bohužel poklad se asi žádný konat nebude, neboť detektor nechám doma, nerad bych, aby mi ho tam sekli, před třemi roky mi totiž ve Francii totálně vybrali auto a stát se tam na mě vysr... :(
Registrovaný uživatel
... já jedu zase do pr.... jako každej rok :D ...no... ne, ale tentokrát mi to fakt nevyšlo s dovolenou... pro mě to bude to samé, jako přes rok... :) sbírat, sbírat sbírat.... :P
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pokec o mincích » dovolenka

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1