Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Egypt

Vykupminci.cz
Numisargo

Egypt

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den všem. Nevím zda píšu do správné sekce protože jsem zde nikdy nebyl a nevím jak to tady funguje. Nejsem ani sběratel nic podobného. Jediný můj koníček mimo rodiny je rybaření.Pouze jsem narazil na tohle fórum při hledání dárků pro moji Partnerku a napadlo mě že se tady na chvíli zaregistrovat že mi třeba pomůžete. Ale k věci. Mám partnerku která od mala žije starým Egyptem. Mimo knih má i několik sošek a pod. Je to úžasná žena a partnerka, proto jsem dostal nápad že bych jí k Vánocům jako poděkování za to co dělá nejen pro mě ale i naše 4 děti dal velkou krabici ve které bude větší množství egyptských předmětů které by si mohla dát na výstavku a které by ji dělali radost každý den. Hledám po bazarech, ale moc tam toho popravdě není, a při hledání jsem právě narazil na tohle fórum a dostal nápad požádat tady pomoc. Pokud někdo z Vás má doma nějaké předměty ať egyptských bohů, faraónů nebo čehokoliv pěkného a nejlépe ve větším množství k vůli poštovnému, prosím nabídněte mi. Nehledám nic drahého ( jak jsem psal máme 4děti) a také nic většího než 50cm kvůli umístění. Klidně mi můžete poslat nabídky s fotkami sem, nebo na whats app: 605734792. Za nabídky a pomoc moc děkuji. Roman
Registrovaný uživatel
Ještě přikládám fotku partnerčiny výstavky pro přehled.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Egypt

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1