Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Farský - čtu to dobře?

Vykupminci.cz
Numisargo

Farský - čtu to dobře?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím, je toto skutečně K. K. Farský? Obraz není namalován ani na plátno, ani na desku, je to nějaký papír. Popřípadě prosím o hrubé ocenění - rozměry cca 40 x 30 cm bez rámu. Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Už jsem si ho vygooglil, jakou myslíte, že má obraz reálnou cenu? Viděl jsem na internetu jenom pár obrazů od 3 do 5k, ale nevím jestli to nejsou jen přemrštěné ceny překupníků. Díky
Registrovaný uživatel
Mě za tenhle kousek nepřijde 3-5k přemrštěných spíš naopak, přijde mi, že má takový "uvolněný" malířský rukopis...tím, je zajímavější...navíc si myslím, že než autor mohl takhle "uvolnit" musel to poměrně dobře umět, nebo mít pro malířství cit...

Takže za mě by hodnota mohla být i dvojnásobná (možná víc) kdyby se ovšem u nás neprodávalo umění podle "značky" ... (tím myslím jméno autora...)
Registrovaný uživatel
Díky moc za vyjádření, ač se v umění nevyznám, mohu jen konstatovat, že je to takhle bohužel téměř se vším. Jen stále váhám, zda prodat, popřípadě kde. Nespěchám na to, jen budu do budoucna řešit nákup předmětu o který se zajímám a dost by mi to finančně pomohlo. Co byste mi doporučil? Díky

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Farský - čtu to dobře?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1