Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » gondolier

Vykupminci.cz
Numisargo

gondolier

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Měl bych prosbu jestli někdo nepozná signaturu tohoto malíře.Je to olej na plátně
začátek 20 století.Obraz pochází z Itálie je přerámován.Dík

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Buďte soudný člověče. To je stejné jako by chtěl nějaký Ital ocenit na italském sběratelském diskuzním fóru dobový obraz s pohledem na Hradčany, kterýžto si tehdá jeho předkové pořídili na Karlově mostě při návštěvě Prahy. Pravděpodobnost, že se tam tehdy zrovna oháněl štětcem nějaký kumštýřský mistr je velmi nízká...
Registrovaný uživatel
Jen jsem se zeptal jestli to třeba nebyl podle signatury český malíř v té době jezdili po evropě.Nechci žádný ocenění mě se ten obraz líbí na fotce tak nevyzní ty barvy ale jen jsem zkusil jestli by někdo nepoznal náhodou autora.Nelsem odborník ale v té době byly barvy a plátno drahé takže nějaký Pepik z Karlova mostu to nenakreslil i když tam kreslili kdejací velcí kumštýři.Jen mě šlo o autora jestli někdo nepozná o nic jiného.Jinak jsem skromný a soudný človíček ale od toho je tohle forum tak co bych se nezeptal
Registrovaný uživatel
Citovat
Jinak jsem skromný a soudný človíček ale od toho je tohle forum tak co bych se nezeptal


;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Hele, to vypadá jako stejná signatura. Vážně nikdo netuší autora? Pořád se nemůžu dopátrat, doptat. Díky moc

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ten první , ta "Itálie " , to je fakt jak divadelní kulisy ke " Kupci benátskému " . Ten druhý , je lepší.
Registrovaný uživatel
petrarca napsal
Ten první , ta "Itálie " , to je fakt jak divadelní kulisy ke " Kupci benátskému " . Ten druhý , je lepší.



...asi jsem nějak málo chápavý :shock: Vy, Petrarco, poznáte kvalitu obrazu podle fota signatury?
Registrovaný uživatel
Pan "amotorik " už jednou ten "druhý " obraz tady vystavoval ,celý , včetně signatury, takže vím o jaký obraz jde.
packa napsal
petrarca napsal
Ten první , ta "Itálie " , to je fakt jak divadelní kulisy ke " Kupci benátskému " . Ten druhý , je lepší.



...asi jsem nějak málo chápavý :shock: Vy, Petrarco, poznáte kvalitu obrazu podle fota signatury?
Registrovaný uživatel
Pardon, pan "listopad " už jej tady jednou celý vystavoval, nikoliv pan " amotorik ".

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » gondolier

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1