Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Groš Václava II

Vykupminci.cz
Numisargo

Groš Václava II

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den ,prosím odborníky o určení typu tohoto groše Václav II.
Předem děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
nejběžnější varianta Sm2 v lehce podprůměrné zachovalosti
Registrovaný uživatel
Je k mání...? Výměna?
Registrovaný uživatel
Může být , shaním některé ročníky grošů Ferdinandových 8)
Registrovaný uživatel
Ferdinandy nemám a PG se nechci ani zbavovat....Myslel jsem výměnu za něco z www.biggerpage.webnode.cz a třeba menší doplatek.......co takto?
Registrovaný uživatel
Smolik 3 konecne dorazil- viz foto nize. Jestli se nepletu tak si nekdo zadal foto ve velkem rozliseni - at se jeste jednou prihlasi ;) .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nemůžu se na něho prostě vynadívat. Je to nádhera. Gratuluji a nahlas závidím :D
_______________
Když nejde o život, tak jde o h..no
http://cnspg.cz
Registrovaný uživatel
ty kráso.......
Moderátor
xjert01 - také gratuluji a o foto ve větším rozlišení bych také poprosil - cihlar.j zavinač. cz
- nebo sem foto detailu vnitřního lícního opisu - mezi písmeny S WENCEZLAVS a SECVNDVS

jinak už delší dobu je tu sekce Václav II - neni třeba dalši
« Poslední úpravu provedl(a) jacx v 18. 10. 2010, 11:45. »
Registrovaný uživatel
Uz jsem si taktez vsiml, ze jsme v separatnim vlaknu. Prosim nekoho z adminu o presunuti do hlavni sekce Vaclava II.
Registrovaný uživatel
xjert01 napsal
Smolik 3 konecne dorazil- viz foto nize. Jestli se nepletu tak si nekdo zadal foto ve velkem rozliseni - at se jeste jednou prihlasi ;) .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem


JO, na aukru byl od 1000 kč a kup teď 3000kč :lol: Ale byl vydražen za 12500kč, takže docela dobrý. Ale jinak pěkný kousek ;)
Registrovaný uživatel
Za 12500 vydrazen nebyl:). Holt nabidka a poptavka...
Registrovaný uživatel
Aha, tak za 12750;) Ale furt bych se drbal za vlasy, protože kup teď 3000kč je přeci jenom rozdíl (škoda, že jsem to nestihl - jaký idi*t musel ihned přihazovat na ten tisíc :x :x :x :x )
Registrovaný uživatel
To sice jo, ale 3ka je v tomhle stavu i za tuhle cenu ferova. Navic to bylo s jistym rizikem jelikoz ty fotky byly fakt mizerny a komunikace s prodavajicim trochu pokulhavala :lol:
Registrovaný uživatel
aha, takže 3ka je férový v tomto stavu, ale 12750 je odpovídající cena. Přestávám chápat obchod :'(
« Poslední úpravu provedl(a) WaluigiCZ v 18. 10. 2010, 15:17. »
Registrovaný uživatel
Jsem zastáncem názoru, že 3000 a 12750 je trochu víc rozdíl. Avšak je pravda, že foto bylo rozmazané.
Registrovaný uživatel
Myslim Smolikova 3ka:))...ty 3 tisice byly podle me ulet od prodejce - nastesti pro nej to nikdo vcas nezjistil...
Registrovaný uživatel
No to jo, ten kdo přihodil jako první je pako ;) Mě jen štve, že jsem nedal kup teď já :x Něco mi řiká, že jsem byl mezi prvníma co tu aukci rozevřeli, ale to rozmazané foto mě i od třech litrů odradilo :'( Ale 12750 tu třílitrovku pěkně zamázne :lol:
Registrovaný uživatel
Uprimne rikam, ze bez lepsiho fota bych nedal ani ty 3,000. Jenomze reakce prodejce byla ponekud opozdena a nez poslal neco lepsiho bylo kup ted uz davno pryc:)
Registrovaný uživatel
To jo, vím svoje :D Také jsem chtěl lepší foto...
Registrovaný uživatel
Tudiz abychom uzavreli diskuzi o cene - 3 000 by bylo super, spatny odhad ceny si prodejce ovsem zachranil nekvalitni fotografii a liknavym pristupem:). Cena dosazena nejaky extra vyhodny kauf nebyl, ale na Smolikovu 3ku v dane kvalite vicemene ferova. Tot aspon muj nazor:).

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pražské groše » Groš Václava II

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1