Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » groše Jiřího z Poděbrad

Vykupminci.cz
Numisargo

groše Jiřího z Poděbrad

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 15 16 17 18 19

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Odhaduji I. c/1
Registrovaný uživatel
Doufala jsem, že se někdo vyjádří, moc nestíhám.
Ano, mohl by to být I. c/1 jak píšeš.
Registrovaný uživatel
Dekuji!
Registrovaný uživatel
korunka napsal
Doufala jsem, že se někdo vyjádří, moc nestíhám.
Ano, mohl by to být I. c/1 jak píšeš.

Noo... zřejmě ano...😉
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Osobně přenechávám nákup PG JP zásadně jen svému kocourovi, ten ví, co je pro mě nejlepší :D

https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/aukce-aurea-21-5-2011_post_-311688#post311688


Dnes odešel na věčnost můj věrný přítel, chlupatý numismatik, který uměl dražit mince po internetu, velký lovec drobných obratlovců, kocourek Bertíček. 3/4 roku statečně bojoval se zákeřnou nemocí, dnes však vydechl naposledy. Sbohem můj černý kamaráde ... :'(

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
:'(
Registrovaný uživatel
...kacuro vím jak to bolí když odejde někdo kdo poslouchá,neprudí a má tě rád :(
Registrovaný uživatel
Včera mi urobila veľkú radosť táto miniatúrka, tak dúfam, že aj Ondráška trochu rozveselí. Život ide ďalej...koniec jedného je žačiatkom niečoho iného. ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jestli mě chceš rozveselit, musíš ho poslat na mou adresu.
Registrovaný uživatel
Hezkého Jiříka za rozumnou cenu je v dnešní době skoro nemožné sehnat. Tento grošík je sice nedoražený, ale za cenu pro mně ještě přijatelnou. Určeno jako I.c.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
oprava- mě
Registrovaný uživatel
Njn, to chce také kupovat dané mince v době, kdy nejsou předmětem davové hysterie, jako je to zrovna teď u PG JP.
Registrovaný uživatel
dával jsem za něj 2tisíce a to už mně připadalo dost vysoko, ale je to už nějaký čas, dnes by šel asi výše.
Registrovaný uživatel
Tak to jo, to jde. Teď jsou ty ceny kdesi za rohem ...
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny přispěvatele a prosím o určení tohoto Jiřího. Díky a přeju všem veselého Silvestra.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Koruna na líci má na středové lilie perlu, která dle mého názoru zasahuje do perlovce (tzv. dotažená koruna) - takže I. b. Na rubu ve slově PRAGENSES je standardní litera N (se šikmým dříkem) - takže I. b/1.

(dle: Cycoňová, L. – Richtera, L.: Nové typologické řazení pražských grošů Jiřího z Poděbrad (1458-1471), Numismatické listy 70, 2015. s. 114–131)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 15 16 17 18 19

Sběratel.com » Pražské groše » groše Jiřího z Poděbrad

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1