Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » grossdeutches reich

Vykupminci.cz
Numisargo

grossdeutches reich

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
hezký den měl bych k mání spoustu známek z této doby jsou většinou neorazítkované s lepem a nepoškozeným zoubkováním, podle michel z roku 1982 jsem našel i cenu, jen by mě zajímalo jaká je realita od té ceny která je tam uvedená např. 12 M =? díky moc za odpověd :lol:
_______________
dotazy posílejte na sttenny@seznam.cz díky:)
Moderátor
2 MiM = 1Mi€ = ? různě, už se to tady řešilo. Např. Nové Evropské Známky sekce NÁPOVĚDA
_______________
Registrovaný uživatel
díky moc :)
_______________
dotazy posílejte na sttenny@seznam.cz díky:)
Registrovaný uživatel
Záleží na domluvě jakou výši za Euro je ochotný člověk akceptovat.Když to nutně hledá do sbírky,klidně
můžeš počítat s přepoctem nominální cena běžného Eura *0,75.Je možné že ti klidně řekne i 1 ku 1.
Skrblík
Záleži totiž co je a co není běžně v nabídce na trhu.Pokud jsou to vázačky GDR,t.j. že náklad známky se bude pohybovat kolem 4 milionů ks a níž ,tak rozhodně.Běžné výplatní známky na to zapomeň.
V razítkovaném stavu s kompletním datem pouzití,je to možné,pokud je na známce razítko jenom že tam je,tak maximálně 25 % z Eura.V čistým stavu s nálepkou a nebo bez lepu je to skoro neprodejný.
Skrblík

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » grossdeutches reich

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1