Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Gustav Becker

Vykupminci.cz
Numisargo

Gustav Becker

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím o odhad hodin Gustav Becker 1179735 Medaile d or, hodiny z dědictví strojek v pořádku, kyvadlo se po deseti minutách zastaví, tlučou, natahovat jdou součástí klička. děkuji Jana

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Houslovky, cena cca 4 - 7000 Kč a jsou docela hezké.
Registrovaný uživatel
Děkuji, vyplatí se je dát opravit?
Registrovaný uživatel
to rozhodne sa vyplatí dať opraviť,vyrobené v r. 1895
« Poslední úpravu provedl(a) nick1 v 2. 4. 2018, 14:09. »
Registrovaný uživatel
Já myslím, že mají větší cenu. Krásně gravirovane závaží a vteřinová ručička. K tomu dochovana bedna,neolamana. Klidně bych to viděl tak že pod 10 000 bych s nima nešel. Ale neprodával bych, těžko seženete druhé takové. Oprava se vyplatí a pokzd mají snahu jít, bude to možná jen stačit rozebrat a vyčistit. Ty druhé židovky co tu máte bych klidně poslal za 1500 do světa. Těch je ještě dost.
Registrovaný uživatel
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/87822099/Hodiny-Gustav-Becker-houslovky.php takže čistá špekulácia s opravou
Registrovaný uživatel
Asi Vaše klamstvo a zavádzanie pripíšeme spoločenskej únave po úspešnej šibačke a oblievačke
Registrovaný uživatel
Nejsem sběratel, chtěla jsem ocenit hodiny z dědictví, pouze jsem se ptala jestli by se vyplatilo je dát opravit.
Registrovaný uživatel
prečo stále hovoríte o oprave,nemáte na bazoši dopyt na opravu ale ponuku na predaj
Registrovaný uživatel
Fenix188 napsal
Já myslím, že mají větší cenu. Krásně gravirovane závaží a vteřinová ručička. K tomu dochovana bedna,neolamana. Klidně bych to viděl tak že pod 10 000 bych s nima nešel. Ale neprodával bych, těžko seženete druhé takové. Oprava se vyplatí a pokzd mají snahu jít, bude to možná jen stačit rozebrat a vyčistit. Ty druhé židovky co tu máte bych klidně poslal za 1500 do světa. Těch je ještě dost.
Kámo s těmi houslovkami bych asi s cenou souhlasil, protože jsem si nevšiml té vteřinovky, byl bych ale při zemi a zvýšil bych cenu v rozmezí mezi 7 - 10 000 Kč. Ale s těmi židovkami bych nedělal JANĚ zbytečné iluze ... ciferník je slída asi, chybí spodní, boční kuželky a něco ve středu spodní části, jako ukončení (kuželka ?) ... Židovky jsou celkem neatraktivní, byl to už v té době vzniku vlastně šunt ... já myslím, že 1500 Kč za ně nikdo nedá, tedy ten který hodiny sbírá..... Co říkáš 1000 Kč s odřenýma ušima ?
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 2. 4. 2018, 17:03. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Gustav Becker

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1