Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Gustav Becker Broumov

Vykupminci.cz
Numisargo

Gustav Becker Broumov

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Posielam fotky GB,veľmi nízke v.č.Mohli by byť s prvého roku vyroby v Broumove 1888?Asi sa ich veľa nezachovalo s tohto roku.Akurát chýba koruna vedel by niekto poradiť,asi aká by sa tam hodila?Dakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
zadajte mailovú adresu,foto pošlem mailom
Registrovaný uživatel
Chybí i spodní kuželka.
Registrovaný uživatel
moja adresa jawaveteran@zoznam.sk ,ano chyba aj spodna ozdoba tu by som si pripadne dokazal aj vytočiť,zatial dakujem.
Registrovaný uživatel
Já bych doporučil udělat ty ozdoby dole všechny tři. Ty dvě na boku vypadají nějak divně,tak nezakončeně..přijde mi,že se tam z ní ten spodek ulomil tak to někdo zabrousil do takovéhoto tvaru.
Registrovaný uživatel
Podla mna to tak ma byt,nie na kazdých kuželoch na hodinách su zakončenia špičaté, robilo sa to čo bolo momentálne v mode?
Registrovaný uživatel
Uplně jsem tu na to téma zapomenul...ale v podstatě se to tak dá říct,že se dělalo to co rovna frčelo. Me se hrozně líbí,jak bylo dřív vše sladěné - architektura domů a nábytek vevnitř. Že zvenku byl okolo okna jakýsi rám a ten samý byl pak třeba doma na skříni nebo na hodinách jako horní nástavba..a jakou horní nástavbu jste teda vybral?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Gustav Becker Broumov

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1