Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Minerály » História baníctva

Vykupminci.cz
Numisargo

História baníctva

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
tyjo, u barbara taková reflexe poměrně začíná být častá... žeby nějaké školení empatie??
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
ukrajina má mít tvojí podporu, ne nějací dezoláti...


Vaše paranoidní choroba a mylné představy , pokud sis nevšiml Ukrajinu podporujeme všichni..
A že občas napíšeme své názory na věc na tom to nic nemění,ty dezolázte poblázněný propagandou..
Registrovaný uživatel
Ešte musí popracovať na chápaní, ale inak je na dobrej ceste. Ja by som mu poradil, lebo on sám na to nepríde, aby stále neplakal a založil si tému v sekcii kde je moderátor len admin. A uvidíme koľko mu tam bude vedúci tolerovať chujoviny 👍
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Pro sprostý slova nejdu daleko pokud se provede nějaká všivárna,ale abych smazal celý vlákno kde ostatní přispívají je svinstvo, tohle bych si nedovolil divím se že takový člověk je zde ve funkci moderátora,na psycho testech by měl opravdu problém, držení zbraní nemluvě ..

Dávnejšie som sa pozeral na iné fóra, na psychotesty sa nedá ani pomyslieť.
Vulgarizmy na všetky svetové strany, niekto pri zmysloch praje na verejnom fóre inému smrť ? Pozri si môj prvý dnešný príspevok v tomto vlákne, tam píšem o ňom.
Registrovaný uživatel
Vhodná téma pre barbarov blaboly:
Co se jinam nevešlo 🤣
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatelstvi/co-se-jinam-neveslo-9
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
jano7B9 napsal
Ešte musí popracovať na chápaní, ale inak je na dobrej ceste. Ja by som mu poradil, lebo on sám na to nepríde, aby stále neplakal a založil si tému v sekcii kde je moderátor len admin. A uvidíme koľko mu tam bude vedúci tolerovať chujoviny 👍


To s tím chápáním si trefil přímo na sebe...
Registrovaný uživatel
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
ukrajina má mít tvojí podporu, ne nějací dezoláti...


Vaše paranoidní choroba a mylné představy , pokud sis nevšiml Ukrajinu podporujeme všichni..
A že občas napíšeme své názory na věc na tom to nic nemění,ty dezolázte poblázněný propagandou..


:⁠-⁠D
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
ukrajina má mít tvojí podporu, ne nějací dezoláti...

Presne tak ako píšeš slobodná Ukrajina má moju podporu bez cudzích záujmov, je jedno z ktorej svetovej strany, slobodná Ukrajina bez komunistov, fašistov, imperialistov tá Ukrajina ktorá bude slúžiť svojmu ľudu a nie cudzím záujmom. Ukrajina ktorá si bude ctiť všetkých svojich občanov bez korupcie, bez rozdielu k národnostnej, etnickej, náboženskej príslušnosti v duchu demokratických hodnôt, presne tak ako by to malo byť v EU štandardom.
Registrovaný uživatel
medo napsal
ferovyobchodnik napsal
ukrajina má mít tvojí podporu, ne nějací dezoláti...


Presne tak ako píšeš slobodná Ukrajina má moju podporu bez cudzích záujmov, je jedno z ktorej svetovej strany, slobodná Ukrajina bez komunistov, fašistov, imperialistov tá Ukrajina ktorá bude slúžiť svojmu ľudu a nie cudzím záujmom. Ukrajina ktorá si bude ctiť všetkých svojich občanov bez korupcie, bez rozdielu k národnostnej, etnickej, náboženskej príslušnosti v duchu demokratických hodnôt, presne tak ako by to malo byť v EU štandardom.
Takže rusko napadlo Ukrajinu, obsadilo Krym, rozpútalo masakry Ukrajincov, znásilnenia, únosy deti a ma sa stiahnuť za svoje hranice a zaplatiť ukrajine všetky reparacie? Rusko ktoré nám hrozí jadrovými bombami, znicenim Slovenska. Británie atď. Rusko ktoré ma cenzúru, rusko ktoré zatvára vlastných ľudí do basy za kresby deti, za protesty proti vojne atd
To si tým chcel tými blabolmi povedat?
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Dargo, Vás som zmazal bez zaváhania, dôvod za roky čo je otvorené vlákno ste neprispel jedným, jediným príspevkom.
Záver, moralizovať môžete niekde inde.
Ďakujem za pochopenie.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Grofe tak to vypadá, že si v klidu pokecáme jen u tvých kamenů,tebe to alespoň nikdo nesmaže :mrgreen: , ostatně kamennou diskuzi u kulatého stolu by si zde mohl založit ;)
Registrovaný uživatel
Barbar mineralogické vlákno rozvíjam hodne rokov, myslím je tu dostatočne veľký rozsah tém o Geológii a Gemológii, pre potešenie ducha aj vlákno s piesňami, pravda väčšinové zastúpenie má vážna hudba.

Vôbec som nemal ambíciu ponechať vlákno na pele - mele, na mazanie mojich príspevkov menej informovanými ľuďmi to beriem ako daň za môj individuálny konzervatívny prehľad- taká daň za profesionálnu deformáciu...

Zamrzel ma rovnaký prístup na Meda a ten človek až po odchod do dôchodku celý život narábal s dôkazmi a faktami a pokiaľ by urobil špatnú analýzu niekto by to draho zaplatil... Nedohľadáš od neho na fóre jeden príspevok, kde sa neslušne vyjadruje!!! "Bohorovní moderátori" zmažú, ale nejakú relevantnú odpoveď neprečítaš na jeho príspevok, len oplzlosť.
Barbar Ty si "pruďas bojovník" rana tam, rana naspäť a poväčšine Tvoje spiatočné rany majú oprávnenie.

Zaujímavé, úžastné My traja sme pomaly "čierne ovce demokratickej diskusie" a nevychovanej zberbe čoby moderátor sa dirty language prepačuje.

Pokiaľ budú mazané príspevky tvoje, meda nemám problém, že niečo napíšete: ste vždy vítaný.
Pre ostatných členov fóra to však nezaručujem, až po mojom zvážení !!!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
To je krásné počasí ...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Minerály » História baníctva

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1