Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Minerály » Hledám lokality zajímavých minerálů, hornin a zkamenělin.

Vykupminci.cz
Numisargo

Hledám lokality zajímavých minerálů, hornin a zkamenělin.

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím, doma mám menší sbírku drahých kamenů a minerálů, které mi zakoupili rodiče, když jsem byl ještě malý, ty pro mě ale nemají žádnou hodnotu a v poslední době jsem se dal na hledání na vlastní pěst. Hledám lokality kdekoliv v ČR pro hledání jakýchkoliv zajímavých minerálů, hornin, nebo popř. i zkamenělin. Jsem v tomto nováček a tak se v tom vůbec nevyznám. Na místě víceméně nezáleží, jednou za čas se podívám i na vzdálenější místa, ale jinak čím blíže ke Královéhradeckému kraji, tím dříve se tam pravděpodobně podívám. Také poprosím pouze veřejně přístupná místa, bez horolezecké či jeskynní výbavy, ale zároveň nemusí býti obecně známá. Přikládám ještě mojí sbírku dosavadních nejlepších úlovků z polí v Lomnici n. Popelkou a Nová Paka. Není to žádný zázrak, ale pro mě mají hodnotu díky osobnímu nálezu. Děkuji za odpovědi.

1. Ametyst
2. Kříšťál
3. Pazourek
4. (Achát?) geody o kterých jsem mluvil v příspěvku níže
5. Hornina, kterou jsem neurčil.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
4. a 5. obrázek se z nějakého důvodu nezobrazil, tak je posílám dodatečně v komentáři.

4. (Achát?) geody o kterých jsem mluvil v příspěvku níže
5. Hornina, kterou jsem neurčil.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Minerály » Hledám lokality zajímavých minerálů, hornin a zkamenělin.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1