Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Hodiny a korbel - prosba o ohodnocení

Vykupminci.cz
Numisargo

Hodiny a korbel - prosba o ohodnocení

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím kolegy sběratele,
při cestě pro nové přírůstky do sbírky jsem se u našich západních sousedů dostal k rušení pozůstalosti. Prosím zkušenější kolegy o přibližné ohodnocení předmětů, které jsou mimo můj obor.Omlouvám se za horší kvalitu fotek.
Děkuji Jakub

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
hodiny sú tzv.židovky,aby sme vedeli výrobcu musel by sa vybrať stroj a odfotiť zo zadnej strany kde zvyčajne býva značka výrobcu
Registrovaný uživatel
Ale i tak ta cena těch židovek si myslím nebude vysoká. Potřebují kompletně zrestaurovat a to vám málokdo udělá. A když jo tak za tak draze že koupíte za tu cenu dvoje pěkné a v chodu :D .
Registrovaný uživatel
ale židovské hodiny tak ako všetky vybehli s cenou hore raketovou rýchlosťou.Takže by sa asi oplatilo ich dať na opravenie za rozumnú cenu.Pozeral som aukro a bol som prekvapený ako je to s predajom hodín tohoto typu.
Registrovaný uživatel
Pánové Fenix188 a Nick, děkuji za komentáře.Posílám značení výrobce.Pokud by jste mi mohli poradit hrubý cenový nástřel, budu Vám vděčný.J.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Takto z hlavy to je myslím Mauthé, Neměcko. Nick necht kdyžtak opraví a s tou cenou teda nevím,já bych to otipoval tak na 1500..ale je to jen můj úsudek a delší dobu jsem tento typ už nesledoval. Ono co se nacenování týče,neradi to děláme,vždy je to věc nabídky a poptávky ;). Když budu potřebovat hodiny co mám rychle prodat,prodám je třeba za 6000..a nebo je taky nabídnu za reálnou cenu 15 000. Ale na kupce budu čekat třeba půl roku ;).
Registrovaný uživatel
ofener:
te korbele su pekne,
viem si ich predstavit ako uzitkove kusy.
aka by bola cca cena ?
moj email je pod carou.
_______________
Registrovaný uživatel
po oprave skrinky,vyčistení a nastavení stroja by cena bola rozhodne vyššia.Takto cena asi to vyzerá len ako zadal FENIX aj to bude chcieť kupujúci znížiť vzhľadom ba stav hodín

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Hodiny a korbel - prosba o ohodnocení

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1