Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Hodnota mince

Vykupminci.cz
Numisargo

Hodnota mince

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry den, chcel by som sa spytat aku hodnotu ma tato minca. Ide o asi striebornu mincu s napisom Deutsche demokratische republik, su tam roky 1949-1989. Je to asi nejaka vyrocna minca (vzhladom na tu 40-tku). Takze bol by som vdacky ak by niekto vedel odhadnut hodnotu tejto mince. Dakujem

Obrazok 1
Obrazok 2
Moderátor
Uz samotne celkem naivni provedeni napovida, ze se asi nebude jednat o oficialni pametni razbu apod. (chybi mj. i vyznaceni nominalu, ta 40tka je presne jak pisete 40. vyroci vzniku DDR = Vychodni Nemecko - pozn. pro nepamentniky). Pro jistotu jsem ale Krause prosel a neni tam. Takze si dovolim rict, ze to neni mince. Je to nejaky zeton ci medaile. Cena je podle me nulova (netvrdim ale, ze sberatel podobnych veci by za to nejakou kacku nedal).
Moderátor
Pokud je to stříbro, tak má cenu minimálně kovu a ta nulová není (momentálně rekordních 19 Kč/0.75 EUR za gram).
Registrovaný uživatel
No, nieco podobne som cakal. Aj tak dakujem za odpovede. Pekny den
Moderátor
tenzor napsal
Pokud je to stříbro, tak má cenu minimálně kovu a ta nulová není (momentálně rekordních 19 Kč/0.75 EUR za gram).


me to prislo spis jak hlinik, ale vyfoceny je to mizerne, takze sem se mohl splest...
Registrovaný uživatel
přesně jak říkáš Olivere...
Moderátor
oliver napsal
tenzor napsal
Pokud je to stříbro, tak má cenu minimálně kovu a ta nulová není (momentálně rekordních 19 Kč/0.75 EUR za gram).


me to prislo spis jak hlinik, ale vyfoceny je to mizerne, takze sem se mohl splest...

Však říkám, pokud ... :)
Podle fotky těžko říct, co to je.
« Poslední úpravu provedl(a) tenzor v 30. 12. 2010, 19:38. »
Registrovaný uživatel
Chtěl bych se zeptat k příspěvků úplně na začátku,nejdou my otevřít obě FOTA,ohledně medaile či žetonů za vznik DDR.Mám ten samy kousek ,ale na druhé straně je vyobrazena soustava paneláků,v pozadí 2 komíny,a mechanická ruka která štípe Televizor.Jen bych potřeboval vědět ,jestli je to stejná varianta jako vložena uživatelem,screamer,Děkuji
Registrovaný uživatel
Jak ukazuje datum, živatel sreamer to sem dal v roce 2010. Ty fotky už zřejmě neexistují. ;)
Moderátor
co zde bylo kdysi se uz nepamatuju, ale posilam alespon foto z webu (at to mame na foru ulozene):

http://www.hood.de/i/ddr-medaille-40-jahrestag-der-ddr-1949-1989-45417934.htm

zofort kaufnout to jde za 5 euro. neberte to (doufam, ze nikomu nekazim kseft). Uvedeno je prumer 35 mm, vaha 22,2 g.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
DOBRY DEN,50KC.1994,...2009,...2011,2008,..PAK 10KC..2000,..Nevite maj nejakou cenu dekuji
Registrovaný uživatel
mimo tu první, ostatní až nominál...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jakou hodnotu může mít dolar z roku 1874 a jestli by jste mi někdo ve stručnosti vysvětlil prosím, jak se rozděluje kvalita mince respektivě v jakém je stavu. Jestli na to jsou nějaké číselné, nebo písmenkové označení. Děkuji ilda
Registrovaný uživatel
Vloz foto oboch stran do spravnej temy a uvidime ci ma nejaku hodnotu
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
co jsem tak odkoukal mělo by to být VF45.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
tychto vselijakych starych dollarov je vsade mraky,
vetsina fejky.
pri oceneni pomoze ak napises ci je to aspon Ag,
hmotnost, priemer, a povod mince.
to je z trznice ? nejaky bomba kauf ?
alebo od dedecka z krabicky ?

hlavne ze VF45 si uz odkoukal. :roll:
_______________
Registrovaný uživatel
dle neostrých fotek bych hádal asi na PRC...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Dostal jsem to od známého z Ameriky, já co jsem se teď díval například na ebay tak tam tyhle mince v průměru lítaj okolo 700-750 dolaru...
Registrovaný uživatel
:mrgreen:
klasicka pohadka. .
znamy z ameriky co sa neumi divat na ebay,
tak to daruje do Ceska,
tam uz sa oni v cesku na to podivaj :mrgreen:
_______________
« Poslední úpravu provedl(a) tocomabyt v 3. 3. 2015, 22:54. »
Registrovaný uživatel
Ty seš asi dobře vymletej viď? Ty vůbec netušíš kdo a proč mi to dal tak co to tady zkoušíš ty odborníku co ani neví, že tyhle mince se dělali jenom ze stříbra... Miluju takovýhle chytráky :-D
Registrovaný uživatel
Jediny chytrak si tu ty a este aj nechapavy. Jasne som ti napisal vloz to do spravnej temy!
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
illy92:
tvoja reakcia ma vobec neprekvapuje,
v podstate to bola len otazka par minut kym takto predvidatelne zareagujes.
ja sa ti ospravedlnujem, prepac a nehnevaj sa na mna.
mne je jasne ze najvetsi odbornik na stare US dolare si ty.
_______________
Registrovaný uživatel
illy92 napsal
Ty seš asi dobře vymletej viď? Ty vůbec netušíš kdo a proč mi to dal tak co to tady zkoušíš ty odborníku co ani neví, že tyhle mince se dělali jenom ze stříbra... Miluju takovýhle chytráky :-D

Milý mladý příteli, drtivá většina těchto dollarů jsou čínské padělky a tím pádem jsou ze všech možných kovů. ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pokec o mincích » Hodnota mince

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1