Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » hrubý odhad ceny obrazu

Vykupminci.cz
Numisargo

hrubý odhad ceny obrazu

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zajímalo by mě, jakou asi cenu může mít olej na plátně rozměrů cca 80 x 130 cm. Autor Jakub Obrovský, podle sdělené informace byl obraz ještě před 1 sv. válkou vystaven na jarním salonu v Paříži. Název obrazu je "Sluneční svit"
Za hrubý odhad předem děkuji
ARBUZ

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
v případě pravosti(a nejlépe s dobrým posudkem) cenu dosti výraznou, ale výši ukáže asi jen prodej v kvalitní aukci...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
Taky by bylo dobré to hodit do sekce Umění - obrazy a ne Náměty a připomínky.. :roll:
Registrovaný uživatel
Dobrý den.Dle mého názoru cena 100-150 tisíc.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, cena bude dost vysoká. Pokud by jste někdy uvažoval o prodeji, měl bych zájem. Děkuji.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, připravuji o autorovi monografii a soubornou vystavu. Váš obraz je velmi zajímavý, pokud by byl publikován, jistě by byla jeho cena v budoucnu vyšší. Jinak v současné době jsou díla JO velmi špatně ceněna a dosahují zlomku ceny, za kterou se v minulosti prodávala.
Registrovaný uživatel
Jakub Obrovsky 1882-1949 jeho obraz-Odpočinek r.1916 cena od 500.000 -77O.000czk.Vypadá to na ranné období.Většinou malby ranného období malířu,velice vysoko ceněny.
Moderátor
Pokud je to originální Obrovský a navíc průkazně prokážete, že byl v minulosti i vystavován v Paříži, pak bych současnou aukční cenu odhadoval na přibližně 350-500 000 Kč...
Registrovaný uživatel
Dobrý den! Potřebuji zjistit hrubý odhad obrazu Jakuba Obrovského z roku 1907 portrét ženy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » hrubý odhad ceny obrazu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1