Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » I. republika - Hradčany na maďarských průvodkách, celistvosti, polní pošta R-U + staré Rusko a Čína

Vykupminci.cz
Numisargo

I. republika - Hradčany na maďarských průvodkách, celistvosti, polní pošta R-U + staré Rusko a Čína

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Kolegové, toto není vůbec moje parketa, kdysi jsem byl v KMF, teď pro radost sbírám generálně ČR, ale celistvosti jako takové ohodnotit neumím, něco je tam i mimo téma, nějaká snad soukromá pošta, pokud dobře čtu. Díky moc všem za radu a ohodnocení. Do alba jsem dal také staré Rusko a Čínu, tak pokud toto "československé" téma rozkliknul i odborník na tuto oblast, prosím i o názor na tyto dvě země, zda je tam něco zajímavého, co stojí za povšimnutí, nebo jde o běžné věci.
Všechny fotky zde: https://mhak.rajce.idnes.cz/I._rep%2C_R-U%2C_Rusko%2C_Cina/

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zbieram predbežné a súbežné ČSR I 1918-20, pri tých ústrižkoch je to skôr otázka na hradčanárov, ale takéto frankovanie, ako je na tejto celine sa každý deň nevidí. Mne sa veľmi páči, z hľadiska hradčian to už je asi cena záľuby. Z katalógu sa priebežná cena dá určiť. Ak by ste to chcelipredať, mal by som záujem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » I. republika - Hradčany na maďarských průvodkách, celistvosti, polní pošta R-U + staré Rusko a Čína

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1