Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » identifikace a ocenění obrazu po babičce

Vykupminci.cz
Numisargo

identifikace a ocenění obrazu po babičce

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdědila jsem Obraz po babičce, chtěla bych vědět zda má nějakou hodnotu a zda by se dali sehnat od autora ještě jiné obrazy. Už odmalinka se mi líbit...stáří odhaduji na 60 leta více. velikost obrazu je tak cca š.140cm na 100cma přibližně...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nějaký lokální malíř - zřejmě samouk. Takový ten typ co maluje v hospodě za pivo. Ani v žádné aukční síni by toto nevzali. Je to tak na Aukro od korunky a nebo ponechat v bytě jak dekoraci, když se Vám líbí.
Registrovaný uživatel
Tohle samouk nebyl, i když vůbec netuším autora.Mně se to docela líbí, a to tady neříkám často. O ceně nemám představu, ale já bych to takhle naslepo neprodávala.
Registrovaný uživatel
určitě ho prodávat nebudu je to jednak vzpomínka a už od mala jsem na něj u babičky koukala. Spíš mě to zajímá obecně. Na nějakého amatéra se mi to nezdá. Obraz v denní světle vypadá lépe. Jen se mi to nepodařilo vyfotit lépe. Od otce vím že to byl svatební dar pro babičku od nějakých zámožnějších příbuzných.
Registrovaný uživatel
Já bych řekl...moc pěkné.
Registrovaný uživatel
Rozhodne žiadny krčmový maliar za pivo.....
Registrovaný uživatel
Já bych a propós měl trochu do názoru asi Ot. Nejedlého student. Když už jsme u toho.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » identifikace a ocenění obrazu po babičce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1