Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Identifikace autora obrazu

Vykupminci.cz
Numisargo

Identifikace autora obrazu

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

Pomůže mi někdo s identifikací autora obrazu? Signaturu se mi nedaří rozluštit. Předem díky

Honza

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tebe sa ju nedarí ani odfotiť... :roll:
Ale viem,že to nie je také jednoduché.Viem o tom svoje..
Takéto "niečo"(šialenosti),resp.podobné,maľoval aj napr. Samek,ale to "signo" (for Rowlingová.. :) ) je
iné,aj podľa tejto fotky.
T,F???
Ak fm nespí,unavená po žatve,možno sa ozve,ona to "načte." :P
-s-
Registrovaný uživatel
Zkuste tu signaturu trochu prstem " naslinit ", ona trochu vystoupí a pak vyfotit.Nic se obrazu nestane , je to olej.Četl jsem to jako " Šajorinová , či Šajorionová, nicméně , když jsem zadal tato jména do google , " nevyskočilo " nic .Nicméně viděl jsem horší "hieroglify ". Tohle mi nepřipadá nerozluštitelné. .Jinak , vcelku slušný expresionismus.Moje gusto. Krásně dramatická krajina za oknem. Obraz jakousi tichou řečí přece jen cosi " vypráví " . O komsi neznámém,kdo přijel v nehostinném čase do " Bohem zapomenutého kraje "s kovíjakým posláním .
Kdosi , kdo položil kufr k nohám stolu a byla mu nabídnuta židle. Jaký je prosím rozměr toho obrazu ? Děkuji za odpověď.
Registrovaný uživatel
OK, zkusím pořídit lepší foto. Každopádně díky za pomoc. Rozměry jsou 50 x 60 cm.
Registrovaný uživatel
60x50
Registrovaný uživatel
Dobrý den, po delší odmlce posílám detail signatury. Víc se z těch fotografií bohužel opravdu vytáhnout nedá, podpis je špatně čitelný. Původně jsem myslel, že se jedná o azbuku, ale pravděpodobně jde o kurent. Přikládám i druhou stranu obrazu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Já to čtu H. Schmerber. Lexikony sice znají jistého Hugo Schmerbera, co žil v Praze, ale to byl německý kunsthistorik a ne malíř.
Registrovaný uživatel
Prosím, vedel by niekto povedat autora a názvy tých troch obrazov za werichom? dakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jiří Trnka
Registrovaný uživatel
petrarca napsal
Jiří Trnka



jednoznačně. Názvy obrazů ? Jsou to zřejmě originály několika Trnkových ilustrací do pohádkových knížek.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Identifikace autora obrazu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1