Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » identifikace autora

Vykupminci.cz
Numisargo

identifikace autora

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
poznal by někdo z vás autora malby? Je to olej malinkých rozměrů a v trochu horším stavu. Díky moc

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
tak ještě jeden kousek a prosba ohledně identifikace autora. Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ten druhý obraz Antůšek. Je to malíř spojený nějak s Benešovem. Nejsem odborník.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
měl bych ještě jeden dotaz ohledně autora. Sice mi to dílko přijde poněkud nevkusné, ale bylo ve sbírce s opravdu drahými autory, tak se pro jistou zeptám. Díky moc.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ono nevkusné " dílko je národní umělec Bohumír Dvorský . Tématem je pohled na Olomouc. Uvedená práce bude pravděpodobně reprodukcí pastelu .
Registrovaný uživatel
Díky za odpověď. Za nevkusností si stojím, ale je to samozřejmě subjektivní záležitost. Jinak jste si jist tou reprodukcí?
Registrovaný uživatel
amotorik napsal
Díky za odpověď. Za nevkusností si stojím, ale je to samozřejmě subjektivní záležitost. Jinak jste si jist tou reprodukcí?


To by se spíš Petrarca mohl ptát vás :) Vy máte obraz v ruce
Registrovaný uživatel
Já myslím že není, proto mě to překvapilo, možná víc, než že je to od seriozního umělce.
packa napsal
amotorik napsal
Díky za odpověď. Za nevkusností si stojím, ale je to samozřejmě subjektivní záležitost. Jinak jste si jist tou reprodukcí?


To by se spíš Petrarca mohl ptát vás :) Vy máte obraz v ruce
Registrovaný uživatel
Tyto pastely byly velmi často reprodukovány . Obyčejně doprovázely nějaká " Čestná uznání " apod . Byla to oslava " žírné Hané ", její plodnosti atd. Viděl jsem jich mnoho . Někdy byly podepsány samotným Bohumírem Dvorským , tužkou . Může to být Váš případ . Nejlépe rozrámovat a přejet si po kresbě prstem, pastel poznáte .Signování tužkou také . Ale jak říkám 99.99% reprodukce , tisk .
amotorik napsal
Já myslím že není, proto mě to překvapilo, možná víc, než že je to od seriozního umělce.
packa napsal
amotorik napsal
Díky za odpověď. Za nevkusností si stojím, ale je to samozřejmě subjektivní záležitost. Jinak jste si jist tou reprodukcí?


To by se spíš Petrarca mohl ptát vás :) Vy máte obraz v ruce
Registrovaný uživatel
Dík za tip. Pořeším a pak dám vědět s jakým výsledkem.
Registrovaný uživatel
Jak říkám , viděl jsem těchto tisků mnoho .Když se něco tiskne vě vetším počtu , originál zpravidla je někde v archivu muzea umění . Málokdy v privátní sbírce.
amotorik napsal
Dík za tip. Pořeším a pak dám vědět s jakým výsledkem.
Registrovaný uživatel
Měl Jste pravdu, je to tisk. Na papíru není patrný pastel.
petrarca napsal
Jak říkám , viděl jsem těchto tisků mnoho .Když se něco tiskne vě vetším počtu , originál zpravidla je někde v archivu muzea umění . Málokdy v privátní sbírce.
amotorik napsal
Dík za tip. Pořeším a pak dám vědět s jakým výsledkem.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
opět jsem tu s prosbou o určení dalšího kousku. Nepovedlo se najít signaturu, takže nečekám nic extra, ale jen pro jistotu. Rozměr malby je 68x120cm, z rámu jsem si to netroufl vyndat, je to fest přidělané, Možná se signatura krčí někde pod rámem.
Díky moc.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » identifikace autora

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1