Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Identifikace odznaku

Vykupminci.cz
Numisargo

Identifikace odznaku

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,chtěl bych poprosit zkušenější sběratele o pomoc.Jedná se o kopii odznaku,nebo jde o originál?Na fotografiích je barva trochu do modra,ve skutečnosti je to barva starého stříbra.Jedná se o nemagnetický kov.Moc děkuji za vaše názory.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Keby aj kopia,tak kvalitna.Je to 50% na 50% v nazoroch.Ja som mal v minulosti 3 originaly SR 1939-45:vodič,protitankové delo a ľahký guľomet.
« Poslední úpravu provedl(a) -mikulas v 21. 8. 2013, 16:20. »
Registrovaný uživatel
Děkuji,kupoval jsem ho cca před 13 lety.Nevíte jakou by mohl mít cenu?
Registrovaný uživatel
Informujte sa tu.To je osoba ,ktora zbiera tieto odznaky a v pripade originality od Vas odznak kupi.Predal som mu pred polrokom odznak SR Krym.
kontakt bak250@azet.sk On urcite nie je na fore,inac by sa ozval.
Moderátor
http://forum.valka.cz/viewtopic.php/title/Vykonnostni-odznaky-Slovenske-armady/t/91787


Ten Váš iodznak je bohužel jen kopie, něco jsem o nich psal na valce (na SFS se záhadně ztratili). Ale ten odkaz by Vám mohl pomoci.
Registrovaný uživatel
Děkuji,můžu se ještě zeptat,jak se to pozná?Abych příště nenaletěl...
Moderátor
U těchto věcí je nutno být vždy ostražitý, Nemohu to přesně specifikovat, to jsou rady těm šmelinářům, jediná rada je, nejprve se poptat někoho, kdo tomu rozumí.
Nezlobte, situace je dne taková(zlá)
Registrovaný uživatel
Se vší úctou,vím,že musím být u těchto věcí ostražitý,ale dle mého názoru tomuto tématu vůbec nerozumíte.Přesto děkuji za Vaši odpověď.
Registrovaný uživatel
vilem napsal
dle mého názoru tomuto tématu vůbec nerozumíte.

:D
Moderátor
Je jisté, že s mým názorem nemusíte souhlasit. Obraťte se na Poradnu na slovenských stránkách SFS. Je jisté,že se mohu mýlit, ale zde NE:
Registrovaný uživatel
Moc se omlouvám za nařčení,že tomu nerozumíte.Jen jsem chtěl jako začínající faleristik poradit na co si mám dávat pozor,myslím si,že by to pomohlo více sběratelům.Mám to tedy brát tak,že jste tak ješitný a bylo mi doporučeno nevyužívat tohoto portálu?Děkuji za odpověď.
Registrovaný uživatel
vilem:
Jak tu již padlo, jen blázen bude veřejně vytrubovat dle čeho to poznal, aby to výrobce mohl odstranit a tak ztížit sběrateli zjištění, že nejde o původní věc.
Pro začátek lze doporučit nakupovat v renomovaných aukcích a obchodech, kde Vám garantují pravost nebo vrácení peněz při opaku. Dále potom samostudium a stálé prohlídky všemožného materiálu, studovat dobové technologie výroby... atp.
(a pokud se Vám tu nelíbí, nikdo Vás tu nedrží...)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
Podívejte, já se nezlobím, nejsem ješita, nemusíte se omlouvát. Založil jsem tam vlákno, a tak snad uvěříte, že se rozhodně nezlobím a pochopitelně, jsou věci, kterým nerozumím, ale zde si žel bohu jsem jistý. :P
Registrovaný uživatel
To vše chápu.Ale nechápu větu v závorce....

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Faleristika » Identifikace odznaku

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1