Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Náměty, nápady, připomínky » Ikonka

Vykupminci.cz
Numisargo

Ikonka

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Admin - Na fóre sa opakovane stávajú prípady, že si členovia fóra dávajú do svojich profilov neprimerane veľké ikonky, ktoré svojimi rozmermi v pixeloch narušujú plynulé zobrazovanie stránok ostatnými užívateľmi fóra.
Mal by som návrh. (Ak je to možné)
1. Do sekcie Nastavení / Upravit profil / Adresa ikonky (za okienko kde sa vkladá adresa ikonky) dať upozornenie, že je možné vkladať len ikonky v rozmeroch nie väčších ako 60 x 60 pix ???
2. Nastaviť to tak, že ak by sa niekto pokúsil do svoho profilu vložiť ikonku väčšiu ako sú maximálne povolené rozmary, tak mu bude odmietnutá s upozornením, že je nutné vložiť ikonku s rozmermy .. x ... pixelov.
3. Keďže väčšina členov fóra má ikonky uložené na všeliakých externých free serveroch, tak by bolo dobré pouvažovať nad tým (ak je to možné) či by na serveri sberatel nebolo možné vyčleniť určitý priestor (pár MB by myslím stačilo) kde by si členovia fóra mohli svoje ikonky ukladať a kde by sa im po čase nestratili (ako na spomenutých free serveroch)a zostali tam natrvalo.
Registrovaný uživatel
ok. ted' upravim. dik.
a to je fakt ze tak dela mnoko jinych foru.
Registrovaný uživatel
Dento napsal
ok. ted' upravim. dik.
a to je fakt ze tak dela mnoko jinych foru.


Dento - to je v pohode. Sú členovia fóra, ktorý nemajú problém po upozornení si ikonku zmenšiť, alebo je úplne odstrániť. Ale sú aj taký ktorý ani po viacnásobnom upozornení (upozornenia proste ignorujú) nespravia žiadnu nápravu ... Aj momentálne je tu jeden taký, ktorý ani po dvojnásobnom upozornení s tým nič nespravil.
Registrovaný uživatel
nemohu najit sekci "nastaveni",poradite mi,prosim?
Registrovaný uživatel
Klikni si na svoje vlastní jméno
Registrovaný uživatel
dekuji turtle...
Registrovaný uživatel
Zdravím, nevíte který program je na zmenšení obrázku. já používám TinyPic.exe ale zmenšuje jen 640x480 já bych potřeboval který zmenšuje ještě víc. Děkuji.
Registrovaný uživatel
já si ikonku zmenšil v obyčejném malování.........a šlo to......
Moderátor
JPEG Resampler .
_______________
Igni probatur aurum, virtus miseria...
Registrovaný uživatel
Nebo mi ho emailni na turtleoverhead@bigpond.com já Ti to zmenším ;)
Registrovaný uživatel
Turtleoverhead napsal jsem ti email.
Moderátor
Ikonka (moje) se mi nezobrazuje. Byla smazána, nebo jde o dočasný jev?
Moderátor
Už jsem na to přišel. V IE se zobrazuje normálně, v lišce vůbec. Nechápu, ale nehodlám to dál řešit.
Moderátor
nemaj ziadnu a mas pokoj ja ju do dnesnych dni neviem vopchat...
_______________
Moderátor
Má barbarovská ikona je fuč :shock: technický problém,nebo záměr :roll: :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Náměty, nápady, připomínky » Ikonka

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1