Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » indiáni a kovbojové z NDR,gumové figurky.

Vykupminci.cz
Numisargo

indiáni a kovbojové z NDR,gumové figurky.

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Rovněž sháním gum.figurky indiánů a kovbojů z NDR.Asi před 25.lety jsem tyto daroval,120 ks a různé příslušenství-stany,totemy kanoe,vozy aj.,a když jsem zjistil ,že ještě existují a hlavně viděl,zase mě to chytlo,v 48.letech.nemam nic na výměnu ,mohu jen odkoupit,hlavně figurky indiánů a kovbojů. Foto při jednání výrazně pomůže,není podmínkou. Děkuji.
Moderátor
Já mám celý ranč, se spoustou figurek kovbojů i indiánů. I na koních:-). Ovšem z NSR nikoliv NDR :P
Registrovaný uživatel
To asi nebude ono,musel bych to vidět.Tito jsou z gumy asi 10.cm vysoké figurky.Asi by pomohlo foto,ale pochybuju.Já jen,že už mi byly nabídnuty indiáni z Kinder vajíček.Pokusím se poslat ilustrační foto od jiných nabízejících v této inzerci z minulých let.Prý se nabízely na bleším trhu v Praze na Kolbence,což z Chebu není tak daleko,jen nevim jestli to ještě existuje,trhy i indiáni.Přesto moc děkuji. Pro Wjem

[b]Obrázky:[/b]

[imgLocal=https://www.sberatel.com/diskuse/imagesExtension/img/10982/175425/3225_1IrvHx.jpg]https://www.sberatel.com/diskuse/imagesExtension/img/10982/175425/3225_1IrvHx.tn.jpg[/imgLocal]
Registrovaný uživatel
Já se na ně pamatuju, můj synek toho měl plnou krabici, asi tak kolem roku 1975 to měli v každém hračkářství tak pochybuju že byly ze Západního Německa.
Registrovaný uživatel
Neviem či je to ešte aktuálne, ale zháňam figúrky indiánov z NSR. A naozaj netuším kde by som ich mohla zohnať. Zisťujem, že to nie je tak jednoduché ako som si myslela Za akúkoľvek radu budem veľmi vďačná. Ďakujem.
Registrovaný uživatel
Takové?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ano, myslím že sú to tie ktoré hľadám. :)
Registrovaný uživatel
Také bych měl o tyto figurky zájem... :shock:
Registrovaný uživatel
Zdravím Vás.Nějaký tyhle -panáky- mám,tak po víkendu dám fotky........
Registrovaný uživatel
welderk25 napsal
Zdravím Vás.Nějaký tyhle -panáky- mám,tak po víkendu dám fotky........


kde to vázne :-)?
Registrovaný uživatel
jeste neni po vikendu.... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Tak s týmito indiánmi som vyrastal. Boli to najmilovanejšie hračky. Myslím, že by sa tiež doma ešte niekde nejaké našli. Zostali mojím deťom, ale tie nevyrastali na Vinetuovi, tak o ne nemali, nemajú taký záujem :(
Moderátor
Já měl (a mám) něco podobného z bývalé NSR - celý skládací ranč Fort Laramie a k tomu asi 30 figurek indiánů, vojáků a kovbojů, pěších i na koních. Též kaktusy a další serepatičky k navození iluze Divokého Západu v dětském pokoji... :D
Kamarádi z baráku si k nám s tím chodili hrát a společně jsme "špuntovkama" soutěžili v sestřelování těch figurek. To bejvaly časy... ;)

Občas to vídám dražit na německém ebay.de, odkud je i tato fotka. Ten můj ranč je ještě lepší a větší, ale mám ho někde ve sklepě zabordelený...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ja si hraju v podstate cely muj zivot ale co si pamatuju tak se to od tech nejmlad-
sich let hojne tocilo kolem mediciny.. :roll:
Registrovaný uživatel
Já si s nimi právě hrál taky celé dětství, pak v takovém tom chaotickém období dospívání se všechny tyhle oblíbený hračky vytratily, poztrácely. Ale ta forma v člověku nějak zůstala vrytá a naplňuje mě, když něco takového seženu.
Pokud máte, pánové, nějaké figurky, o které byste se chtěli podělit, můžete mi zamailovat: Nocibard@seznam.cz. Budu moc rád.
Registrovaný uživatel
Ahoj, nevíte někdo něco o hliněných indiánech? Byli podobní jako tito gumoví ale hezčí.
Jako kluk jsem jich měl několik desítek, indiány, kovboje, koně... Teď na mě přicházejí nostalgické nálady a chtěl bych si je zase sehnat. Absolutně ale nemám představu kde to mohli vyrábět. Rozhodně jsou starší padesáti let. Tenkrát jsme je měli všichni. Zatím jsem nenašel na internetu ani jejich fotku. Na kolbence také ani ťuk.
Tom
Registrovaný uživatel
Dobrý den,mám celou krabici.Indiani,kovbojové,opevnění,kánoe,dělo,povozy ani nevím
co všechno tam je.Dovezeno NSR.Pokud máte zájem nabidněte cenu,třeba se domluvíme. :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nejprve si přečti pravidla, bod č.7
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/pravidla-diskuzniho-fora-sberatel-com-14958x899
Registrovaný uživatel
Dobrý den,bod 7. přečten a pokud má někdo zájem o figurky a ostatní co v krabici je
krabice váží cca 2 kg cena 500 korun.
Registrovaný uživatel
Info pro tomiika.
Mám doma indiány, ty hliněné, staré české. Mám jich plnou krabici a jsou na prodej.
Více na mailu placmen@seznam.cz
Moderátor
placmen napsal
Info pro tomiika.
Mám doma indiány, ty hliněné, staré české. Mám jich plnou krabici a jsou na prodej.
Více na mailu placmen@seznam.cz
Nejprve si přečti pravidla, bod č.7
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/pravidla-diskuzniho-fora-sberatel-com-14958x899
_______________
Registrovaný uživatel
já nehodlám zakládat zde netransparentní aukce typu „kdo dá víc“. Jen jsem napsal, že jsou k mání. Nechci tu vůbec řešit prodej. To jsem chtěl řešit mailem.
placmen
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
indiány a ostatní figurky co jsem inzeroval jsou prodané. Nevím,ale jak již neplatný inzerát a obrázky vymazat aby nemátli potenciální zájemce. Děkuji za každou radu.
Registrovaný uživatel
Maxmilian napsal
jeste neni po vikendu.... :mrgreen:


Teď už ale pomalu jo. :) Jak to vypadá s indiány?
Registrovaný uživatel
Dobrý den . Jsem sběratel figurek z bývalé NDR . Mám 100 kusů indiánů navíc a 50 kusů kovbojů ze základních sad ale i vzácnější kusy. Některé ve skvělém stavu a hlavně kompletní , co se týče doplňků . Pokud by se našel vážný zájemce , mohu vyměnit , nebo prodat. V německém katalogu začíná cena u klasických figurek ze základních sad na 3,- EU . Já nabízím ceny od 50,- Kč . Stejně jako další sběratelé si přeji aby tyto krásné ručně malované figurky zůstávali v ČR.
Pokud máte zájem , zde je můj M.T. 777858285 Petr

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » indiáni a kovbojové z NDR,gumové figurky.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1