Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rady začátečníkům » Jak a kde sehnat znalce známek?

Vykupminci.cz
Numisargo

Jak a kde sehnat znalce známek?

Moderátoři: dejvy, ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Koupil jsem známky s přetiskem SO 1920 a jsou tam nějaké, které by dle katalogu mohly mít vyšší cenu. Na internetu se špatně znalci hledají /mluvím za sebe/ a já sháním znalce na ocenění této kategorie. Díky za radu.
Registrovaný uživatel
Soudní znalec je ing. František Beneš CsC Praha 1 Klimenská 6 Tel. 224 810 210 nebo
e-mail stamps@stamps.cz Kdyby jsi mu to chtěl poslat tak PSČ 110 00. Jinak jestli máš katalog Pofis
tak tam je tato adresa i telefon
Registrovaný uživatel
Díky, jsem z okresu Znojmo, tak jsem myslel někoho poblíž, ale pokud je to možno poslat poštou, vyřešil by se problém s cestováním.
Registrovaný uživatel
Napiš mu e-mail nebo mu zavolej a domluvte se jak to bude nejlepší ten telefon bude do práce tak asi
volat spíš dopoledne ale tento pán je dobrý.
Registrovaný uživatel
Nascanuj to.Povím ti o tom poměrně dost,mám na to k dispozici i monografii č.5,
takže ti mohu i říci,z jakého známkového pole daná známka je.Jinak nezapomeň i na předbežné a souběžné známky Hradčan použité v té době,kdy byl vyhlášen Plebiscit SO 1920.Seznam poštovních úřadů je mimo jiné v katalogu Merkur 2002.U známek SO se mi jako staří znalci vyskytovali Gilbert a Karásek.
Skrblík

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Rady začátečníkům » Jak a kde sehnat znalce známek?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1