Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Jak ma vypadat solidni obchodnik a kdo je prekupnik?

Vykupminci.cz
Numisargo

Jak ma vypadat solidni obchodnik a kdo je prekupnik?

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Moderátor
dekuju moc.
Registrovaný uživatel
to oliver: muzu zaslat i jednotlive a take netrvam na uvedeni zdroje.
_______________
Moderátor
moc dekuju i tobe. pokud by te to neobtezovalo, budu rad, email by mel byt v profilu.
Registrovaný uživatel
Milý numismat,je mi to trapné,ale mince vážně váží zmíněných 12g, čímž se veřejně omlouvám o mém pochybování.Přesto si stojím za tím,že zmiňovaná mince není totožná s mincí vyfocenou na fotce z aukra,ale to je vedlejší.
Ikdyž jsem si ji převážila,jsem asi hrozná,ale stále mi připadá divná, ono totiž víc nestraných lidí,mi potvrdilo,že vypadá jako odlitek z lacinějšího kovu.
Zřejmě to jsou doměnky nenumismatiků a já si budu muset do budoucna pořídit váhu na mince. :D Takže děkuji.
Moderátor
Michaela: vaha na mince je dobra vec, nedavno jsem si koupil jednu na Aukru asi za 400 Kc.
Ta tvoje mince je mozna jen cistena (nema patinu jako ten Gottwald vedle) nebo trosku ohlazena nebo osoupana, pak muze na prvni pohled vypadat jinak. Je mozne, ze prodejce jich mel vice a poslal jinou, u starsich minci by mela fotka odpovidat prodavane minci. Ale u novych minci (napr. eura) vyfotim jedno a fotku pouzivam dal, mince jsou uplne stejne.
Registrovaný uživatel
Teďkon jsou na aukru také celkem dobré váhy za ne tak vysokou cenu (na odklepnuto.cz nic moc nemají)
_______________
na té fotce nejsem já
Moderátor
ja jsem ted porizoval na chemicke sarady obycejne predvazky KERN CM 150 1N

viz napr. zde

a docela me prijemne prekvapily. na druhe strane pro vazeni minci by to spis melo vazit na setiny gramu (napr. typ KERN CM 60 2N). ceny na tomhle webu tusim nejsou nejlepsi, neproveroval sem, ja nakupoval pres naseho dodavatele. i tak ty ceny nejsou zle.
Moderátor
Mam vahy do 350 g s presnosti 0.05 g, coz mi staci, abych poznal padelek, tam jsou vetsinou rozdily v gramech. Stala me asi 400 Kc a jsem s ni spokojeny.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Jak ma vypadat solidni obchodnik a kdo je prekupnik?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1