Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rady začátečníkům » Jak se mohu stat členem ČNS ???

Vykupminci.cz
Numisargo

Jak se mohu stat členem ČNS ???

Moderátoři: smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
tak si napiš na ústředí a uvidíš ;)

Hodně štěstí, to jsem vzdal už pře lety. ;)
Registrovaný uživatel
Davie napsal
To sice ano, ale nenarazil jsem na žádné podrobnější informace zdali ještě vůbec fungují či se pravidelně schází...

Havířov funguje jistě, Ostrava mívala členské schůzky vždy 1. a 3. středu v měsíci v Ostravském muzeu, tak se zkus poptat tam...
(nebo napsat o informace +kontakt na pobočku na info@numismatici.cz)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Nevíte někdo? Olomoucká pobočka padla, že už není v nabídce přihlášek?
Registrovaný uživatel
Ono je to s provozem poboček čím dál složitější. Člensatví v ČNS v době nedávno minulé zajišťovala odběr numismatického materiálu za zvýhodněné ceny a člověk nemusel lítat po obchůdcích a podobně. To přimělo členy, že chodili pravidelně, popovídali si spolu, něco vyměnili , něco prodali či koupili. Bohužel zvýhodněné ceny pro členy ČNS byly zrušeny, takže tohle největší lákadlo jak pro členství, tak pro návštěvu schůzek padlo. Takže teď už to je jen na zájmu jednotlivých členů, jestli je numismatika opravdu zajímá, anebo tam chodili opravdu pouze z "finančních důvodů". V naší pobočce byli taky takoví členové, které jsem od dob změn neviděl !!! Naštěstí je nás dost, co se sejdeme i nyní a proto to stále funguje. Jedinou výsadou členství v ČNS je možnost účastí na členských / neveřejných / aukcích. A to je za členský poplatek opravdu málo. Vydávání numismatických časopisů nebudu raději komentovat. Takže vše je o zájmu se dozvědět nové věci od kolegů, je to o pořádání aukcí aspoň 1x do roka , prostě pořád se musí něco dít, jinak opravdu hrozí zániky jednotlivých poboček. Bohužel vše je řízeno z ústředí a přes to " nejede vlak ".

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5

Sběratel.com » Rady začátečníkům » Jak se mohu stat členem ČNS ???

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1