Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Evropské známky » Jak určit cenu u známek dle německého katalogu

Vykupminci.cz
Numisargo

Jak určit cenu u známek dle německého katalogu

Moderátoři: Akir, ikanek, Pavel_III, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Moderátor
cena za jedno znamkove euro je pomer cca od 6 do 12Kc a nieco medzitym :-)
_______________
Moderátor
jednu malou sbirecku mate, napiste mi na mai jak dale ...
Moderátor
ako ja??? myslis CaM????
_______________
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Dědku, všimni si, že ctím Tvůj matematický přístup a zavádím do převodních vzorců matematický pojem limita... Tak, nééé, abys kontroval a ponoukal při přepočtech ceny k využívání logaritmů či exponenciálních rovnic :D

Tak nic, nechám si tedy svůj vzorec pro určování vzácnosti známek pro sebe. Ale věz, že logaritmus je v něm jen pro modelování konstantního základu exponenciály, aby sis o mně něco nemyslel...
Moderátor
zavisi nad materialom a nie sa tu dohadovat nad centovymi znamkami a prepocitavat kurzy podla michla, skoda reci......................................................................................................................................................
_______________
Moderátor
babygulka napsal
ako ja??? myslis CaM????

jj
Moderátor
dědek napsal
Wjem napsal
Dědku, všimni si, že ctím Tvůj matematický přístup a zavádím do převodních vzorců matematický pojem limita... Tak, nééé, abys kontroval a ponoukal při přepočtech ceny k využívání logaritmů či exponenciálních rovnic :D

Tak nic, nechám si tedy svůj vzorec pro určování vzácnosti známek pro sebe. Ale věz, že logaritmus je v něm jen pro modelování konstantního základu exponenciály, aby sis o mně něco nemyslel...


Audaces fortuna iuvat :D Jde o to kupujícího totálně zblbnout - čím vědečtěji, tím lépe :P Pak koupí i haléřovou protektorátní krajinku (třás takový Karlštejn) za horentní sumu v řádu tisíců ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Evropské známky » Jak určit cenu u známek dle německého katalogu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1