Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nápoje » Jak začít sbírat alkohol?

Vykupminci.cz
Numisargo

Jak začít sbírat alkohol?

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, už delší dobu se zabývám sbíráním známek a i nějakých bankovek. Nejsem v tom žádný expert, dělám to spíše pro zábavu. Dost jsem jich zdědil po tátovi, takže to pro mě byla velká motivace. Rád bych ale začal sbírat alkohol. Nějaké hodnotné flašky. Zejména protože mají vysokou hodnotu a dalo by se na tom do budoucna docela dobře vydělat, případně aspoň uložit peníze, aby neztrácely hodnotu. Poradíte mi jak začít? Po čem se koukat? Myslíte, že má smysl kupovat na začánet něco takového? https://www.warehouse1.cz/zacapa-royal-rum-gift-box-3x0-7l-45?path=246 Není to žádná stará "láhev" ale vím, že jich je dost omezený počet a jen tak někdo ji doma nemá. Případně mě napadlo ještě Diplomatico, samozřejmě ne koupené u nás, ale nejlépe dovezené přímo z Venezuely.
Registrovaný uživatel
Nejprve bys měl nastudovat o podmínkách skladování. Počítám že strčit do špajzu nebo dokonce vystavit v obyváku tvé sbírce neprospěje :roll:
Registrovaný uživatel
A dobře hlídat..! :D
Registrovaný uživatel
Drzim palce na uvod, vytvorit skladovaci priestor, zbierat skusenosti, ine je zbierat alkohol a ine vino...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Nebo jak říkával můj tchán /než umřel na cirhózu/:
"Co vypiju, to mi nikdo nevezme" ;)
Registrovaný uživatel
Já sbírám alkohol už hodně let.opravdu hodně ale jsem slaboch a alkoholik tak sbírku nedokážu udržet :D
Registrovaný uživatel
bossi napsal
Já sbírám alkohol už hodně let.opravdu hodně ale jsem slaboch a alkoholik tak sbírku nedokážu udržet :D

Sbírka prázdný lahví je také pěkná :D ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
bossi napsal
Já sbírám alkohol už hodně let.opravdu hodně ale jsem slaboch a alkoholik tak sbírku nedokážu udržet :D

Sbírka prázdný lahví je také pěkná :D ;)


Pravda :D
Registrovaný uživatel
Domnievam sa vína sa zhodnocujú rýchlejšie ako alkohol, na druhú stranu vyžadujú vyššiu teplotnú starostlivosť ako alkohol.
Francúzke vína všeobecne majú vo svete cveng aj lepšiu likviditu hoci aj niektoré naše vína majú svetovú kvalitu, ale dlhodobá reklama a podvedomie vedia toho urobiť viac...

Potrebuje to vycestovať priamo do vinárstiev napr. ROTHSCHILD limitované série atd...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Alkohol se nesbírá, alkohol se pije!
Registrovaný uživatel
Otec mého kamaráda sbíral celý život miniaturní flaštičky s alkoholem.
Když zemřel, sbírku jsme vypili na jeho památku. Božíčku nám bylo zle :x
Registrovaný uživatel
Na zaciatok:
https://www.masterofmalt.com/country-style/scotch/single-malt-whisky/price-d/
Ked kupite starsi Macallan, ten sa urcite casom zhodnoti ;)
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Nápoje » Jak začít sbírat alkohol?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1